v

Vieme, kedy uvidíme ôsmu sériu Game of Thrones! Kto sa postará o réžiu, scenár a produkciu?

kedy uvidíme ôsmu sériu Game of Thrones
Zdroj: cdn.skim.gs
REKLAMA

HBO nám práve potvrdilo, kedy uvidíme očakávanú poslednú sériu Game of Thrones! Stalo sa tak na ich oficiálnej stránke. Epická fantasy séria sa k nám vráti s šesť-dielnou ôsmou, finálnou sezónou v roku 2019. Oficiálne sa tým potvrdili slová predstaviteľky Sansy StarkSophie Turner. Tá nám začiatkom decembra minulého roka oznámila, že finálnej série sa nedočkáme skôr ako v roku 2019. Jedná sa teda po prvý krát o sezónu, ktorá k nám nepríde rok po tej predchádzajúcej.

kedy uvidíme ôsmu sériu Game of Thrones
Zdroj: hbo.com

Kto sa postará o réžiu, scenár a produkciu?

O réžiu novej série sa postarajú David Benioff, D.B. Weiss a Miguel Sapochnik, ktorí už v minulosti pracovali pár krát na réžii. Scenár si podelia David Benioff a D.B. Weiss, v spolupráci s ich kolegami Bryanom Cogmanom a Daveom Hillom.

REKLAMA

Výkonnými producentmi budú vyššie zmienení David Benioff a D.B. Weiss. Tí sa o ňu starajú už od prvej série. Avšak podieľať sa budú aj Carolyn Strauss, Frank Doelger a Bernadette Caulfield. Pomáhať im budú aj výkonní co-producenti a to Bryan Cogman, Guymon Casady, Vince Gerardis a spisovateľ knižnej predlohy George R.R. Martin.

Tešíte sa tak isto, ako my? Tiež sa neviete dočkať na návrat do svetu ľadu a ohňa? Myslíte, že sa tvorcom podarí uzavrieť sériu úspešne, tak, aby boli fanúšikovia spokojní? Napíšte nám do komentárov Vaše názory.

REKLAMA

Čo si o článku myslíte?

Verný čitateľ

Napísal Viliam Šuška ml.

Neviem, čo sem napísať... Ale je to celkom jedno, keďže si to nikto nepozrie, no nie?

 

 

 

Roky v redakcii

3 Pings & Trackbacks

  1. Pingback:

  2. Pingback:

  3. Pingback:

Pridaj komentár