Vieme, kedy uvidíme tretiu sériu Daredevila! Takto skoro sme ju však nečakali!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Vieme, kedy uvidíme tretiu sériu Daredevila!

Síce už na to nie je taký dôraz, no Netflix to s Marvelovskými superhrdinami jednoducho vie. Od roku 2015 sa tu buduje televízny svet hrdinov s názvom Defenders a odštartoval ho milovaný diabol z Hell’s Kitchen – Daredevil. Ten sa za tie roky dokonca stále drží ako najlepší z nich a bude dokonca prvým, čo dostane už tretiu sériu.

Ak si však pamätáte, práve s ním tu nastali menšie komplikácie, keďže sme doteraz netušili, kedy si jeho seriál znovu pozrieme. Netflix sa totiž doteraz zmohol zatiaľ len na tri série ročne, no a vy už isto viete, že všetky sú tento rok zabraté. V marci prišla druhá Jessica, teraz v júni sa vrátil Luke Cage a v septembri nás ešte čaká pokračovanie Iron Fista. Stáva sa však úplny zázrak, keďže k nim sa skutočne ešte tento rok pripojí sám Daredevil so svojou treťou sériou.

Matt Maurdock na konci seriálu Daredevill
Matt Maurdock na konci seriálu Defenders; Zdroj: fanboysinc.com

Posledný, no vo vedení

Potvrdil to samotný CFO Netflixu, David Wells. Za celý rok sa nám teda ukážu všetci Marvel hrdinovia z ulice, za čo Netflixu patrí naozaj veľká poklona. My však len dúfame, že kvalita bude stále vysoká a nešla na úkor kvantity. Netušíme teda zatiaľ, kedy presne si trojku Daredevila pozrieme a momentálne nevieme ani koľko dielov by mohla nová séria mať. Doteraz mala totižto každá séria 13 dielov, no s príchodom Defenders sa to začalo meniť. Vtedy sme dostali len 8 epizód a dokonca už aj pokračovanie Iron Fista ich bude mať len 10.

Určite sme teda zvedaví, ako bude pokračovať cesta Matta Murdocka. Treba uznať, že veľká čiastka udalostí v Defenders sa rozvíjala práve od vecí z druhej série Daredevila, takže nemôžeme sa sťažovať, že to trvalo trošku dlhšie. Každopádne, koniec Defenders nám naznačil, že Daredevil stále žije, avšak on sám netuší kde je. My teda dúfame, že sa z toho miesta dostane čo najskôr a po Iron Fistovi prevezme naspäť ochranu svojho mesta, Hell’s Kitchen.

Tešíte sa na tretiu sériu Daredevila? Ste radi, že si ju pozriete ešte tento rok? Sledujete aj ostatné série Defenderov? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -