De Niro a Al Pacino opäť spolu? Vieme, kedy vyjde nový Netflixový film The Irishman!

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

The Irishman

Legendárny režisér Martin Scorsese sa vracia k svojmu obľúbenému žánru kriminálnej drámy/gangsterky s filmom The Irishman a bude to pravdepodobne jeho nový najlepší filmV hlavných úlohách uvidíme svetoznámych hercov ako Roberta De Nira, Al Pacina a Joe Pescia. Scorsese spolu so svojim tímom začal natáčať už toto leto. Tento film vyjde na svetovej streamovacej službe Netflix!

Zdroj: impressio.dir.bg

Scorsese už stihol odhaliť, že postavy budú vo filme The Irishman staršie. To znamená, že hlavná dejová línia bude o spomínaní na minulosť – o spätnom pohľade na život človeka a rozhodnutia, ktoré učinil. Väčšina ostatných počinov pritom opisuje príbeh vzostupu a pádu. Je možné, že Scorsese filmom The Irishman opäť navždy pozmení štýl gangsterských filmov – tak, ako už v minulosti učinil. Je zjavné, že režisér chce v tomto prípade nechať veľa priestoru úžasným hercom Robertovi De Nirovi, Al Pacinovi Joe Pescimu. 

Kedy? Kde?

Tento očakávaný film vyjde už túto jeseň a pozrieť si ho budeme môcť hneď na Netflixe. Viac sa dozviete v tomto videu, ktorý vydal youtubeový kanál Netflixu:

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -