Moment z Avengers: Endgame odhalil, kedy znova uvidíme Thora v MCU!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Film Avengers: Endgame bol veľkolepým ukončením dlhoročnej ságy hrdinov. Odišlo mnoho obľúbených postáv, za ktorými je už teraz nejednému fanúšikovi smutno. Neznamená to však, že ostatných už nikdy neuvidímepráve naopak. Charaktery, ktoré úspešne „prečkali búrku,“ totižto budú ešte veľmi dôležité! Jedným z nich by mal byť aj Boh hromu, pričom už aj tušíme, kedy znova uvidíme Thora v MCU!

Thor v Avengers: Endgame
Zdroj: worldsfinestgeeks.com

Kedy znova uvidíme Thora – Aká je jeho budúcnosť?

Ako vieme, Endgame skončil tým, že Thor sa odpojil od zvyšku Avengers a vybral sa do vesmíru spolu so Strážcami Galaxie. Okrem náznaku, že pôjdu hľadať Gamoru, však netušíme, kam majú namierené. Vieme si od toho však odvodiť, že budúcnosť Thora v MCU je ešte celkom veľká a prakticky zaručená, keďže už vieme, že na 3. časti príbehu vesmírnych hrdinov sa pracuje. Takto sa ku nápadu vrátiť sa na pľac vyjadril herec Chris Hemsworth:

„Tú postavu by som si znova zahral. Milujem to – obzvlášť ak opäť spravíme niečo unikátne. Mal som pocit, že posledné tri filmy boli zakaždým veľmi rozdielne. Pripadal mi ako úplne iný charakter. A ja dokonca ani neviem, kedy a či vôbec sa natáčajú Strážcovia Galaxie 3. Po tlačovkách ohľadom Avengers: Endgame som tak trochu zaboril hlavu do piesku.

Zdroj: hdwallpapers.in

Hviezda si teda očividne dáva pauzu. Ako totiž sám povedal, o Strážcoch Galaxie 3 veľa nevie. Z konca Avengers: Endgame si však vieme odvodiť, že James Gunn vo svojich plánoch na 3. film počíta aj s Thorom.

Gunn totiž na novej tímovke pracoval ako producent, od začiatku teda musel vedieť, že príbeh zavedie Boha hromu na palubu Benataru, lode Petera Quilla.

James Gunn
Zdroj: batman-news.com

Hemsworth začal povoľovať vtedy, keď sa ho Eric Eisenberg z portálu CinemaBlend opýtal, čo vraví na nápad filmu „Asgardians Of The Galaxy.“ Herec s ním vášnivo súhlasil:

„Budem robiť s kýmkoľvek z tých ľudí. Asgardians Of The Galaxy. To je fakt úžasné.“

Thor v Avengers: Endgame
Zdroj: cinemablend.com

Uvidíme Thora vo filme Strážcovia Galaxie 3?

Dôležitosť Strážcov Galaxie 3 potvrdili aj režiséri Avengers: Endgame. Je teda dosť pravdepodobné, že sa v ňom ako člen tímu objaví aj samotný Thor. Túto skutočnosť potvrdzujú aj príbehy Marvel Comics, ktoré začali vychádzať minulý rok.

Navyše, len pred chvíľou nás šokovalo odhalenie zoznamu filmov, ktoré Marvel plánuje v budúcich rokoch. Tam sa nachádza nielen titul Strážcovia Galaxie 3, ale ešte k tomu aj Thor 4, ktorý by mal vyjsť až neskôr.

kedy znova uvidíme Thora
Zdroj: pipocasclub.com.br

Keď sme teda na konci Avengers: Endgame videli, ako sa Boh hromu pridal ku Guardianom a vieme, že dostane štvrtý film, je takmer určité, že ho najbližšie uvidíme v Strážcoch Galaxie 3, ktorí sa nachádzajú medzi nimi.

Tak čo, tiež si myslíte, že chvíľa, kedy znova uvidíme Thora v MCU, príde v Strážcoch Galaxie 3? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: cinemablend.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -