Osobnosti

Raper Kendrick Lamar by sa rád ukázal vo filme Black Panther 2 v pozícii záporáka!

Film Black Panther už nejaký ten deň valcuje kiná. Po celom svete sa stretáva s neuveriteľne dobrými ohlasmi a vysokými hodnoteniami. Na chvíľu sa predsa objavil aj v rebríčku Top 100 filmov od Rotten Tomatoes, a to dokonca na prvom mieste. Jednoducho, o Black Pantherovi sa bude ešte nejakú dobu rozprávať. Po dlhom čase sme sa konečne dočkali bezchybného a záživného záporáka a hudby, ktorú by sme dokázali počúvať dlhé hodiny. Zatiaľ čo soundtrack zložil Ludwig Goransson, o samostatný hudobný album sa postaral americký raper Kendrick Lamar. Tomu sa film samozrejme veľmi páčil, presnejšie si naozaj obľúbil postavu Killmongera. Prezradil však aj inú zaujímavú vec!

album ku filmu black panther

Black Panther a Kendrick Lamar

Kendrick Lamar vo filme Black Panther 2?

Kendrick sa v rozhovore s BBC rozrozprával o tom, že by sa rád ukázal vo filme Black Panther 2. Dokonca prezradil aj to, akú postavu by rád stvárnil:

Naozaj som si užil Killmongerovu postavu už len pre tú prostú skutočnosť, že bol záporák, no prišiel s niečim skutočným. Bol záporák, no bol milovaný a nepochopený. Takže pokiaľ by som mohol, určite by som si zahral Killmongera.

Zatiaľ čo Kendrick nie je skúseným hercom, v MCU by sa určite ukázať mohol. Je tu však malý problém – Všetci dobre vieme, ako postava Killmongera skončila.

Pokiaľ by sa teda chystal jeho návrat, určite by všetci chceli, aby ho znova stvárnil skvelý Michael B. Jordan. Avšak, ak by Ryan Coogler režíroval aj pokračovanie, neprekvapilo by nás, keby si Kendrick strihol vo Wakande nejaké to cameo. Na záporáka to bohužiaľ nevidíme. V tomto článku sme sa dokonca pozreli na to, kto by sa mohol v pokračovaní postaviť proti Black Pantherovi.

Vedeli by ste si predstaviť, že by si niekoho z nich zahral tento raper? Vaše názory nám píšte do komentárov!

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Osobnosti

  "Nemal som slov..." Aký má tvorca Thanosa názor na film Avengers: Endgame?

  Osobnosti

  FOTO: 19 známych hercov kedysi a dnes. Ktorá premena váš šokovala najviac?

  Osobnosti

  Autor hry Death Stranding Hideo Kojima chce natočiť celovečený film

  Osobnosti

  Herec Robert Downey Jr. si nakoniec ide po Oscara za film Avengers: Endgame

  Pridaj komentár