Obi-Wan Kenobi sa vraj objaví v Epizóde IX! Zahrá si ho Ewan McGregor?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Obi-Wan Kenobi sa vraj objaví v Epizóde IX!

Asi nejedného z nás zarmútilo zrušenie pripravovaného Star Wars príbehu s Obi-Wanom Kenobim. Po rokoch prosíkania sa ho totiž štúdio konečne rozhodlo začať tvoriť, no hneď o pár mesiacov aj prestalo. Projekt sa totiž aj s ďalšími pripravovanými Star Wars príbehmi odložil na neurčito, čo v jednoduchom preklade znamená, že sa zrušil. K tomuto kroku štúdio Disney donútil bojkot Star Wars „fanúšikov“ filmu Solo a aj ich časté negatívne odozvy na epizódy VII a VIII.

Štúdio teda vraj v týchto chvíľach nerieši nič iné, ako veľké finále Star Wars ako ho poznáme! Epizóda IX sa totižto už o pár týždňov začne natáčať a práve teraz sa dolaďujú posledné veci v pre-produkcii. Scenár je dávno napísaný a režisér J.J. Abrams s ním vyzerá byť veľmi spokojný. Ten dokonca už pred niekoľkými týždňami naznačoval, že tento diel skutočne uzavrie a spojí všetky predošlé epizódy dokopy.

obi-wan kenobi
Ewan McGregor sa opäť ukáže ako Obi-Wan Kenobi; Zdroj: 4archive.org

No a tomuto tvrdeniu začíname poriadne veriť, keďže sa k nám pred pár dňami dostala táto šťavnatá novinka od portálu The Sun. Tí tvrdia, že ich zdroj potvrdil, že Ewan McGregor bude tajne s režisérom Abramsom natáčať pár scén ako Ben Kenobi do Epizódy IX.

Zatiaľ teda môžme len špekulovať, o aké scény by mohlo ísť. Najlogickejšia by samozrejme bola taká, kde by sa objavil ako Force Ghost. Tam by však bolo otázne, ku komu by sa vracal? Luke Skywalker je predsa mŕtvy a ani s Rey ani Kylom nemal v živote žiadnu spojitosť. My teda nevylučujeme teóriu, že by mohlo ísť aj o flashback scénu. Čo by však ukazovala netušíme. Každopádne, Kenobi v poslednom dieli Star Wars? To znie vskutku fantasticky!

PS: Tak ako doteraz takmer všetky Star Wars novinky, aj túto stále berte s nadhľadom, predsa len, opäť to nie je informácia potvrdená štúdiom.

Tešíte sa na Epizódu IX? Aká bude podľa vás Kenobiho rola v záverečnom dieli Skywalkerovej ságy? Napíšte nám do komentárov.

ZDROJThe Sun

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -