Filmy

Šéf Marvelu prezradil, kto je najsilnejšia postava v Marvel Cinematic Universe

Tému najsilnejšej postavy v Marvel Cinematic Universe sme rozoberali už niekoľkokrát. Spočiatku všetky rebríčky vyhrával Thor alebo Hulk. Neskôr boli na plátne predstavené postavy ako Doctor Strange, Vision alebo Šialený Titán Thanos, ktorý si s rukavicou nenašiel konkurenciu.

Teda až do príchodu Captain Marvel, ktorá začala byť označovaná za najsilnejšiu postavu MCU. Tá by v súboji jeden na jedného porazila takmer každého a zastaviť ju dokázal iba Thanos s pomocou Kameňov nekonečna. Aj šéf štúdia Marvel Studios Kevin Feige pred nejakým časom prezradil, že Captain Marvel bude najsilnejšou postavou, ktorá bola doposiaľ predstavená na veľkom plátne.

Captain Marvel v Avengers: Endgame

Zdroj: cosmicbook.news

V tom čase mal technicky pravdu, no film Avengers: Endgame nás presvedčil o tom, že aj s inou postavou si neradno zahrávať. Počas nedávnej Q&A (otázky a odpovede) dostal Kevin Feige otázku ohľadom najsilnejšej MCU postavy. Otázke sa nijakým spôsobom nesnažil vyhnúť a vybral si postavu z filmu Avengers: Endgame – zaujímavé je, že to nebola Captain Marvel.

Najsilnejšia MCU postava podľa Kevina Feigeho

Touto postavou podľa neho nie je nikto iný, ako Wanda Maximoff, známa aj ako Scarlet Witch. Vybral si však jednu špecifickú scénu z Endgame, v ktorej bola Scarlet Witch najsilnejšia vďaka jej hnevu. Pokiaľ si totižto dobre pamätáte, tak Thanos vo filme Infinity War zabil jej partnera Visiona.

“Nuž, myslím si, že je zaujímavé, keď sa pozriete na Endgame, Wanda Maximoff išla zabiť Thanosa. Nikdy som nevidel Thanosa vystrašenejšieho. A pokiaľ by neobetoval celý svoj tím pre to, aby ju od seba dostal, tak by to podla mňa spravila.”

Pozrite si túto scénu ešte raz a naozaj zistíte, že by ho pravdepodobne zabila. Niet pochýb o tom, že Scarlet Witch je jednou z najsilnejších postáv v MCU. V spojení so smútkom, hnevom a pomstou je tak možno aj najsilnejšou. Najbližšie ju uvidíme v seriáli WandaVision na Disney+, ktorý podľa najnovších informácií vyjde už tento rok namiesto pôvodného roku 2021.

Neskôr sa ukáže aj vo filme Doctor Strange in the Multiverse of Madness (2021), v ktorom by mohla konečne prebudiť plný potenciál svojej sily. Ten určite skrýva aj otváranie portálov do multiverza a ďalšie nadprirodzené veci, ktoré si ani nedokážeme predstaviť. Potom už určite bude najsilnejšou postavou.

Súhlasíte so slovami šéfa Marvelu? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: movieweb.com

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Pripravuje sa film s názvom Chosen Ones, ktorý vznikne podľa knižnej predlohy od autorky Divergencie. Dočkáme sa pokračovania, alebo ide o úplne nový príbeh?

  Filmy

  Originálny scenár filmu Rýchlo a zbesilo sa prerábal kvôli herečke Michelle Rodriguez

  Filmy

  Film Jumanji 4 je potvrdený a určite nás nebude nudiť. Čo môžeme čakať?

  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Pridaj komentár