Filmy

Prečo nemáte po skončení Marveloviek hneď odchádzať? Prezident Marvelu Kevin Feige prezradil, ako nápad s potitulkovými scénami vlastne vznikol!

O tom, ako sa zrodili potitulkové scény vám povie samotný Kevin Feige

Pravdepodobne to už viete. Aj keď čítate náš portál, tak vás na to upozorňujeme. Nikdy neodchádzať z Marvel filmu ešte pred skončením záverečných tituliek. Marvel tam má vždy ukryté malé prekvapenie pre fanúšikov. Potitulkovú scénu, ktorá váš buď navnadí na ďalši projekt od Marvelu, alebo len doplní niečo v práve dopozeranom filme. No a keďže tentokrát vytvoril Marvel rekord až s piatimi potitulkovými scénami, magazín SlashFilm sa spýtal prezidenta Marvelu, Kevina Feigeho, kde tento nápad vlastne vznikol?

“Keďže som odmalička filmový fanúšik, nikdy som nechcel, aby film skončil. Nechcel som, aby skončil ten zážitok bytia v kinosále…bolo mi jedno, či ten film bol dobrý alebo zlý, nechcel som aby skončil ten zážitok,” vraví Feige. “Vždycky som tam teda ostal aj počas titulkov. Aj moja mama tak robila. Vždy čítala všetky mená a rozmýšľala nad tými zaujímavými prácami, čo každý zúčastnený na filme robil. Takže, sedím tam počas titulkov, ale v takých dvoch tretinách si poviete, či už by ste asi nemali ísť. Aj keď, možno tam niečo je, raz v tom jednom filme predsa len niečo bolo. Možno tam niečo je aj v tomto filme. Avšak, nikdy tam nič nebolo.”

Potom sa už len rozrozprával o tom, že potitulková scéna v prvom Iron Manovi vznikla veľmi narýchlo. “Našťastie sa nám podarilo uloviť Samuela L. Jacksona, aj keď to bolo až v polovici post-produkcie,” povedal Feige. No a vraj to bola práve táto scéna, ktorá to všetko začala. Odvtedy už nájdete potitulkovú scénu v každom Marvel Cinematic Universe filme. Schválne, čo myslíte, podarí sa Marvelu ešte prekonať svoj rekord, a urobia ich viac ako päť?

Prezident Marvelu, Kevin Feige

Prezident Marvelu, Kevin Feige; Zdroj: movieweb.com

Aj vy odchádzate po filme až po ukončení titulkov? Ste radi, že Marvel robí potitulkové scény? Vaše názory nám píšte do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Filmy

  Pripravuje sa film s názvom Chosen Ones, ktorý vznikne podľa knižnej predlohy od autorky Divergencie. Dočkáme sa pokračovania, alebo ide o úplne nový príbeh?

  Filmy

  Originálny scenár filmu Rýchlo a zbesilo sa prerábal kvôli herečke Michelle Rodriguez

  Filmy

  Film Jumanji 4 je potvrdený a určite nás nebude nudiť. Čo môžeme čakať?

  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Pridaj komentár