Osobnosti

AKTUÁLNE: Herec Kevin Hart utrpel pri autonehode veľké zranenia chrbta

Kevin Hart bol účastníkom autonehody

Herec a komik Kevin Hart bol v nedeľu ráno amerického času účastníkom vážnej dopravnej nehody. Hart (40) bol spolujazdcom, keď vodič, jeho kamarát Jared Black, stratil kontrolu nad vozidlom a zišiel z cesty. Na Mulholland Highway na Malibu v Kalifornii prerazil drevené oplotenie. Auto narazilo 3 metre od cesty a nakoniec skončilo v priekope.

Kevin Hart a Jared Black utrpeli podľa zdrojov “veľké zranenia chrbta“. Tretím účastníkom nehody bola Rebecca Broxterman, ktorá neutrpela žiadne zranenia. Portál E! News informoval, že Hart odišiel z miesta činu do svojho najbližšieho domu. Neskôr bol kvôli svojim zraneniam prevezený do miestnej nemocnice. Black pri šoférovaní nebol pod vplyvom alkoholu.

Nižšie môžete vidieť fotky z miesta autonehody, ktoré zaobstaral portál TMZ. Modrý 1970 Plymouth Barracuda skončil po náraze bez strechy a s rozdrveným nárazníkom. Auto patrilo Kevinovi Hartovi, ktorý si ho sám kúpil ku štyridsiatim narodeninám ako darček. Začiatkom júla sa ním pochválil na svojom Instagrame, kde dal vozidlu prezývku “Menace”.

Kevin Hart

Zdroj: thedrive.com

Kto je Kevin Hart?

Kevin Hart je známy americký herec a komik. Na konte má projekty ako Jumanji: Vitajte v džungli, Švagor na odstrel, Centrálna inteligencia či Policajtov švagor. Nedávno sa dokonca ukázal vo filme Rýchlo a zbesilo: Hobbs a Shaw, pričom by mal v sérii aj naďalej pokračovať. Jeho veľmi dobrým kamarátom a kolegom je Dwayne “The Rock” Johnson, ktorý sa ku nehode vyjadril na svojom Instagrame.

Zástupcovia Kevina Harta sa ku nehode zatiaľ nevyjadrili a neodpovedali na žiadosti o informácie od časopisu PEOPLE. O akýchkoľvek informáciach o tomto prípade vás budeme ihneď informovať. Kevinovi Hartovi a všetkým účastníkom nehody samozrejme prajeme skoré uzdravenie a sme radi, že to neskončilo oveľa horšie.

Zdroj: people.com

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Osobnosti

  Režisér Christopher Nolan sa vyjadril k pandémii. Ako sú na tom kiná?

  Osobnosti

  Daniel Craig nikdy nechcel byť James Bond. Akého superhrdinu chcel stvárniť?

  Osobnosti

  Herec Tom Hanks prináša nové informácie o jeho zdravotnom stave. Je mu konečne lepšie?

  Osobnosti

  Koronavírus už aj v Hollywoode. Ktorí herci boli testovaní pozitívne?

  Pridaj komentár