Ridley Scott minie milióny dolárov nato, aby Kevina Spaceyho obvineného so sexuálneho obťažovania odstránil zo svojho nového filmu!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Ako už ste určite zaznamenali, známy herec Kevin Spacey už obdržal veľké množstvo obvinení zo sexuálneho obťažovania. Predsa len, zvyšujúceho sa množstva správ je momentálne úplne plný internet. A ako sa dalo očakávať, tieto prehlásenia spôsobujú, že kariéra Spaceyho vážne trpí. Už kvôli nemu bola pozastavená produkcia seriálu House of Cards, pričom po potvrdení obvinení ho vyhodil Netflix, ktorý prehlásil, že s hercom už nechce mať nič spoločné. Čo však nikto nečakal, bolo radikálne rozhodnutie režiséra Ridleyho Scotta, ktorý vo svojom už dokončenom filme All the Money in the World nahradil Spaceyho úplne iným hercom. Nakoniec sa tak Spacey vo výslednej snímke neobjaví ani na sekundu.

Make-up Kevina Spaceyho zmenil na nerozpoznanie; Zdroj: ew.com

Kevin Spacey All the Money in the World nemá

All the Money in the World sa zdá byť skvelým filmom, ktorý sa do našich kín dostane už 4. januára 2018. Pochopiteľne sú už takmer všetky pred prípravy vydania snímky dokončené. To zahŕňa aj marketingové materiály a trailery, v ktorých sa Kevin Spacey prominente objavuje vo svojej úlohe J. Paula Gettyho. Práve preto všetkých zarazilo rázne rozhodnutie režiséra Ridleyho Scotta a štúdia Imperative Entertainment. Verdikt vraví, že Spacey bude zo snímky celkom odstránený, pričom jeho postavu prevezme herec Christopher Plummer, ktorý všetky scény urýchlene natočí odznova!

Ako odhalil portál Variety, reshooty filmu s Plummerom v úlohe Gettyho potrvajú osem až desať dní a ich cena sa vyšplhá až na vyše 10 miliónov dolárov. Všetky dodatočné náklady má pokryť štúdio Imperative Entertainment. Konkrétnych reshootov sa pochopiteľne musia zúčastniť aj ostatní herci, vrátane Michelle Williams a Marka Wahlberga. To samozrejme len rapídne navýši cenu rýchlych reshootov. Režisér totižto už existujúce scény nechcel upraviť pomocou počítačových efektov a zeleného plátna.

Praktika kompletných reshootov scén herca, ktorý bol z filmu vyhodený, nie je až taká nezvyčajná. Situácia je však jedinečná kvôli nesmierne krátkemu času, ktorý režisérovi a Plummerovi ostáva. Ridley Scott je však filmárom, ktorý zvládne prekonať každú výzvu. Preto veríme, že už onedlho si pozrieme skvelý film, na ktorom ani nerozpoznáme, že sa prerábal len chvíľu pred jeho vydaním.

Kevin Spacey a Christopher Plummer; Zdroj: theringer.com

Dráma/krimi založená na príbehu ropného magnáta Johna Paula Gettyho III. sa do našich kín dostane 4. januára 2018. V USA to však bude už o mesiac skôr, takže filmárom ostáva už doslova len zopár dní na „prepísanie“ celej veľkej hereckej úlohy.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -