Oscarový herec Kevin Spacey bol obvinený z pokusu o sexuálne zblíženie s 14 ročným hercom!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Oscarový herec Kevin Spacey, ktorého môžete poznať z filmov a seriálov ako Baby Driver alebo House of Cards bol obvinený z ponúkania sexuálnych návrhov vtedy len 14 ročnému hercovi. Táto udalosť sa mala stať pred viac ako 30 rokmi, v roku 1986. Spaceyho kariéra na Broadway sa iba začínala, mal 26 rokov a vystupoval v hre Long Day’s Journey Into Night. Vtedy len 14 ročným hercom bol známy Anthony Rapp, ktorý si zahral v projektoch ako Dazed and Confused alebo Star Trek: Discovery. Vtedy sa ocitol na párty v rezidencií Kevina Spaceyho, ktorý ho vraj zobral, odniesol do postele a fyzicky na neho tlačil

Túto udalosť vyrozprával sám Anthony pre portál BuzzFeed až dnes. V roku 2001 tento príbeh rozprával s oveľa menej detailnou verziou a hlavne bez Kevinovho mena. Po všetkých tých sexuálnych obvineniach čo sa teraz šíria Hollywoodom, je na svetle sveta aj toto. Po všetkých tých rokoch sa Anthony Rapp vyjadril, ako to celé údajne bolo.

Herec Anthony Rapp
Herec Anthony Rapp, Zdroj: treknews.net

Kevin Spacey bol obvinený Anthonym Rappom

Podľa Rappa ho Kevin jeden večer pozval na párty v jeho rezidencií. Anthony na túto párty šiel, no nikoho nepoznal. Dostal sa teda do spálne a pozeral televíziu, až kým neprišla polnoc a s ňou aj opitý Kevin Spacey. Ten vraj Rappa zobral, položil ho na posteľ, vyliezol si naň až pokým 14 ročný herec neušiel rovno do kúpeľne. Rapp povedal, že potom vyšiel a chcel odísť. Kevin Spacey sa ho údajne spýtal, či si je tým istý. Povedal, že áno a odišiel. Od toho momentu sa Kevin Spacey a Anthony Rapp nikdy nerozprávali.

Kevin Spacey sa k tomuto prehláseniu pár hodín na to vyjadril cez sociálnu sieť Twitter. Tento incident si vraj nepamätá, no Rappovi sa hlboko ospravedlňuje. Taktiež sa po rokoch verejne priznal, že žije život ako gay. Spaceyho sexuálna orientácia sa riešila dlhé roky, no Kevin svoje súkromie zahaľuje veľmi dobre. Teraz je však všetko vonku, spolu s jeho priznaním. Tu si môžete prečítať celé jeho prehlásenie:

O akýchkoľvek novinkách ohľadom tejto témy vás bude ihneď informovať! Aký máte na celú udalosť názor a tušili ste Spaceyho tajomstvo?

Mohlo by sa ti páčiť

3 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -