Je späť? Pozrite sa, čo práve urobil odpísaný herec Kevin Spacey!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Je Kevin Spacey späť?

Ak je tu niekto, kto na posledné dva roky nebude spomínať v dobrom, je to nepochybne herec Kevin Spacey. Ako určite mnohí viete, v roku 2017 bol Kevin Spacey obvinený zo znásilnenia 18-ročného chlapca. Išlo o veľké obvinenie, ktoré sa zapísalo medzi najväčšie v hnutí Hollywoodu s názvom #metoo. To odštartovali obvinenia na veľkého Hollywoodskeho producenta Harveyho Weinsteina, ktorý je kvôli svojím predátorským útokom na mnohé mladé herečky dnes trestne stíhaný.

Kevina Spaceyho to doteraz zasiahlo jedine vyhodením z jeho súčasných projektov. Mal natočený veľký film režiséra Ridleyho Scotta, All the Money in the World, avšak na poslednú chvíľu bol z neho odstránený a Scott jeho scény pretočil s hercom Christopherom Plummerom. Spaceyho vyhodili aj zo seriálu House of Cards, ktorý sa do tej doby radil ako jeho najlepší projekt a zároveň jeden z najlepších seriálov súčasnosti. Obvinenia na Kevina Spaceyho však boli oficiálne vyplnené až dnes a herec na ne (po prvýkrát od októbra 2017) reagoval verejne týmto videom.

Vráti sa Frank Underwood späť do seriálu?

Vo videu rozpráva samozrejme ako Frank Underwood z vyššie zmieneného seriálu. Pochopiteľne však kombinuje svoj príbeh nie len so seriálovou postavou ale aj ním ako hercom samotným. Zatiaľ, čo sa pred dvoma rokmi herec verejne za svoje činy ospravedlňoval, tentokrát ide o kompletne obranné video z jeho strany. Koncom videa nám chcel nepochybne naznačiť, že by sa rád vrátil späť do seriálu, keďže údajne nebolo vidieť, ako jeho postava umrela.

Či sa mu to ale podarí, navyše s práve podpísanými obvineniami netušíme. Pochybujeme však, že by sa tak mohlo stať v najbližších mesiacoch. Šiesta séria House of Cards sa v očiach kritikov dokázala udržať na rovnakej úrovni ako tie predošlé, avšak tvorcovia ju promovali ako záverečnú, takže pokračovanie so Spaceym vyzerá byť veľmi nereálne. Aká teda bude ešte kariéra tohto herca netušíme, no mnohí fanúšikovia na internete tvrdia, že do 10 rokov ho budeme znova vídať na plátne.

Čo hovoríte na bizarné video od Kevina Spaceyho? Pozreli by ste si jeho návrat do seriálu House of Cards? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -