Herec Macaulay Culkin je späť ako dospelý Kevin v Sám doma!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Vedeli by ste si predstaviť poriadne Vianoce bez filmu Sám doma? Nuž, po tých rokoch už asi pravdepodobne áno, keďže mnohým ľudom lezie na nervy. To však nič nemení na tom, že sa tento kultový film z roku 1990 stal legendou. V hlavnej úlohe Kevina sa predstavil herec Macaulay Culkin, ktorý si svoju úlohu zopakoval aj vo filme Sám doma 2: Stratený v New Yorku.

Ďalšie filmy zo série pokračovali bez neho, pričom sa to naozaj odráža na ich kvalite a hodnoteniach. Macaulay Culkin si medzitým prešiel naozaj ťažkým obdobím, ktoré ovládala závislosť na drogách. Na niektorých fotkách z pred pár rokov by ste „Kevina“ ani nespoznali. Ako sa hercovi darí dnes?

Dospelý Kevin v Sám doma?

Culkin sa našťastie závislosti na drogách zbavil, čo sa v dobrom slova zmysle odrazilo aj na jeho výzore. Najnovšie ho môžeme vidieť v nostalgickej reklame na Google, ktorá prišla práve v čase Vianoc. Presnejšie ide o reklamu na inteligentného asistenta Google Home, pomocou ktorého prerába slávne scénky z filmu Sám doma.

Kevin už je dospelý a zisťuje, že má opäť celý dom iba pre seba. Nasledujú tak scény ako Kevinove legendárne holenie, skákanie na posteli či pozeranie gangsterky „Angels With Filthy Souls„. Tomu sa hovorí nostalgia, no nie? Nakoniec sa pomocou Google asistenta zbaví zlodejov, ktorí sa nedostanú ani do jeho domu.

Vianoce sú tu už o pár dní a verím, že si mnoho z vás opäť pozrie film Sám doma. Takto sa Culkin mohol aspoň na minútku vrátiť do jeho kultovej úlohy, vďaka ktorej ho spoznáva celý svet. Týmto dňom zároveň Google Home spúšťa funkciu, ktorá vám na určité otázky odpovie frázami zo Sám doma, poprípade vám spustí Kevinov krik alebo práve „Angels With Filthy Souls„.

Tak čo, pozriete aj tieto Vianoce Kevinov príbeh o tom, ako ostal sám doma?

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -