Ostatné

Deti reagujú na jeden z najhorších filmov v dejinách, The Room a komédiu o ňom, The Disaster Artist!

Pred pár dňami sme vás informovali o traileri na film The Disaster Artist od Jamesa Franca a Setha Rogena. Toto duo nám prinesie komédiu/drámu o tom, ako sa točil jeden z najhorších filmov vôbec, The Room. Samozrejme, ten film je tak zlý, až je výborný. Teraz je z neho kultovka a nikdy neumierajúci meme. Pokiaľ nepoznáte hlášky ako “Oh, Hi Mark” alebo “I did not hit her, I did naaaht”, ihneď si film The Room pozrite. Tommy Wiseau tento film z roku 2003 zrežíroval, produkoval, napísal a dokonca si v ňom zahral aj hlavnú rolu, ktorá sa považuje za najlepší najhorší herecký výkon v dejinách.

Myslím si, že všetci dobre poznáte na youtube videá ako “Teens React to”, “Elders React to” alebo “Kids React to”. Jednoducho, ide o zaujímavý koncept videí kde ľudia reagujú na rôzne iné videá, pesničky alebo trendy. A práve v poslednej epizóde “Kids React topustili deťom najikonickejšie scény z filmu The Room a neskôr aj trailer na snímku The Disaster Artist. Ich reakcie boli naozaj na nezaplatenie. Pár detí tento film už poznalo, no niektoré nie. Väčšina z nich bola znepokojená hereckým výkonom Tommyho Wiseau, avšak poriadne sa na ňom aj zabavili.

Deti reagujú na The Room a The Disaster Artist

Pravdepodobne najviac si to užil 13 ročný Jaxon, ktorý hlášky ako “You are tearing me apart Lisa“Hi, doggie!” pozná naspamäť. Deťom sa postava Johnnyho (Wiseau) znechutila aj preto, aký bol krutý ku svojej snúbenici Lise. Nie každý teda v tomto filme vidí len zlý herecký výkon. Pokiaľ sa na paródiu The Disaster Artist tešíte rovnako ako deti, premiérovať bude už začiatkom decembra 2017. Dúfajme teda, že sa ho dočkáme aj v slovenských kinách. Pokiaľ áno, nezabudnite si do vačku zobrať pár lyžičiek. Veď viete, len tak z recesie…

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  OFFOstatné

  Apple prezrádza, kedy sa začne predávať lacný iPhone SE 2

  Ostatné

  Kedy, kde a ako budete môcť sledovať naživo Oscary 2020?

  OdporúčameOstatné

  STÁŽ PRE POZÍCIU REDAKTORA: Ponor sa do sveta filmov, seriálov a hier spolu s nami

  Ostatné

  Prenajmite si dom zo seriálu Sex Education a spravte párty ako Otis Milburn

  Pridaj komentár