Kim Kardashian je pripravená sa pridať do MCU

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Kim Kardashian v MCU?

Marvel sa vo svojom filmovom svete neustále rozrastá. To znamená, že do nadchádzajúcich filmov a seriálov prúdia aj stále ďalšie a ďalšie zaujímavé herecké mená. Medzi nimi však nechýbajú aj iné druhý celebrít, príkladom môže byť Megan Thee Stallion z minulotýždňovej epizódy She-Hulk. Teraz sa aj Kim Kardashian vyjadrila, že by sa chcela pridať k MCU.

Kým čakáme na veľké oznámenia počas víkendovej akcie D23 Expo, táto modelka, podnikateľka (a predovšetkým mediálna osobnosť) povedala o svojom záujme. Vyjadrila sa tak v rozhovore pre Interview Magazine. A pozrime sa, aké mali jej slová váhu v minulosti.

She-Hulk Megan Thee Stallion
Zdroj: knowyourmeme.com

Už sa raz dostala do filmu, o ktorom len hovorila

Pre pár rokmi, tiež počas rozhovoru, zažartovala, že by si pokojne zahrala v Labkovej patrole. Detský seriál, ktorý už 9 sérií beží na stanici Nickelodeon, dostal minulý rok aj film. A práve v ňom Kardashianka prepožičala svoj hlas jednej z postáv. Išlo o Delores, vymódenú pudlicu z Kalifornie.

To však nebola jej prvá rola. Ešte v roku 2008 sa objavila v nie príliš dobre hodnotenej paródii Disaster Movie. Išlo skôr o menšie cameo. Jednu z hlavných úloh si ale zahrala v romantickej dráme Temptation: Confessions of a Marriage Counselor z roku 2013.

kim kardashian labková patrola
Zdroj: thehollywoodreporter.com

Chce robiť niečo podobne zábavné

V spomínanom rozhovore sa jej spýtali, či by chcela hrať ešte niekde. Povedala, čo by podľa nej bola poriadna zábava a bol to práve Marvel. Vyjadrila sa:

„Labková patrola, detský film o psíkoch bola zábava a chcela som tam hrať. Či by som chcela znovu hrať? Keď príde zase niečo zábavné. Asi Marvel film, to by bolo zábavné spraviť. Nehľadám to aktívne, ale viem, že veci prídu vtedy, kedy majú.“

Akú úlohu by jej štúdio mohlo poskytnúť?

Jej účasť by nemusela byť úplne vylúčená (ohliadnuc sa za raperkou v Neuveriteľnej právničke). Otázne je, ako by mohli Kim Kardashian do MCU zaradiť. Zrejme najočividnejšou možnosťou by bolo, že by mala malú rolu, kde by sa objavila ako ona sama. Podobne ako Megan alebo Elon Musk vo filme Iron Man 3. A koniec koncov, blíži sa Wonder Man, ktorý má slúžiť ako hollywoodska satira…

Avšak stále je aj malá možnosť, že by si mohla zahrať hrdinku alebo záporáčku. Dobrým príkladom pre to môže byť postava Titanie, ktorú hrá Jameela Jamil. V seriáli má byť modernou influencerkou a jej herečka priznala, že si brala inšpiráciu aj z Kardashian. Žeby sa kruh uzavrel a objavila sa po jej boku?

Ako by ste si vedeli predstaviť, že by sa táto mediálna celebrita objavila v Marvel filme alebo seriáli? Chceli by ste, aby sa to stalo? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -