Takéhoto Kráľa Artuša ste ešte nevideli! Skvelý trailer na King Arthur: Legend of the Sword od Guya Ritchieho je na svete!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Guy Ritchie a jeho nový King Arthur: Legend of the Sword trailer nám predstavuje štýlového Kráľa Artuša!

Guy Ritchie je meno, ktoré vám na prvé počutie asi nič nepovie, no jeho prácu určite poznáte. Ritchieho filmovú históriu tu rozoberať nebudem, preto len poviem názov filmu, ktorý ste pravdepodobne všetci videli. Ešte pred tým, než sa objavil Benedict Cumberbatch s jeho televíznym seriálom, Sherlocka Holmesa v podaní Roberta Downeyho Jr. vzkriesil práve tento chlapík. No a ak som vás týmto teraz dostal, pozrite čo si pre nás pripravil tentokrát.

Filmov o Kráľovi Artušovi tu už bolo mnoho, takže tie nasledujúce treba robiť odlišne a jedinečne. To bude presne ten dôvod, prečo si Warner Bros. na svoj najnovší počin vybralo práve Ritchieho. Ak vás teda svojim štýlom zaujal už v spomínanom Holmesovi, alebo v jeho najnovšom filme, Krycie meno U.N.C.L.E, pozrite sa čo urobí s filmom v stredoveku. Čaká nás totižto legendárna epická fantasy bitka, vyrozprávaná jedinečným režisérom, ktorá práve dostala svoj druhý trailer. Nech sa páči:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=jIM4-HLtUM0]

Tešíte sa na najnovší Ritchieho počin, alebo by ste radšej brali tretieho Sherlocka? Vaše názory nám píšte do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -