MCU seriál Secret Invasion spoznal meno herca, ktorý sa objaví v úlohe hlavného záporáka

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Na zoznam hercov v pripravovanom MCU seriáli Secret Invasion sa pridáva Kingsley BenAdir, ktorý doplní súčasné duo hlavných hercov Samuela L. Jacksona a Bena Mendelsohna.

Naposledy sa herec objavil v kvalitnej dráme One Night in Miami, v ktorej si zahral amerického bojovníka za ľudské práva Malcolma X. Táto úloha mu náramne sadla a film si odniesol až tri oscarové nominácie, čo Marvel pravdepodobne nedokázal ignorovať a tak si na svoje konto pripisuje ďalšieho komiksového nováčika.

Secret Invasion Kingsley Ben-Adir
Zdroj: beautifulballad.org

Kingsley Ben-Adir si zahrá hlavného záporáka v Disney+ seriáli Secret Invasion

Ako uvádza Marvel, Kingsley Ben-Adir je skutočne novou zápornou postavou v tejto vysoko očakávanej 6-dielnej sérii. Stále síce nepoznáme špecifiká jeho úlohy v rámci MCU, ale to by sa mohlo zmeniť už v blízkej budúcnosti.

Jackson a Mendelsohn si samozrejme zopakujú svoje úlohy Nicka Furyho a Talosa. Čo sa týka dejovej línie, v komiksoch tento príbeh sleduje mimozemskú rasu Skrullov, ktorí sa už dlhé roky skrývajú medzi ľuďmi na Zemi a vďaka schopnosti zmeny vzhľadu dokážu fungovať v úplnej tajnosti.

Secret Invasion Kingsley Ben-Adir
Zdroj: screenrant.com

Prečo seriál namiesto filmu?

Kevin Feige avizoval, že tento seriál bude jedným z najvýznamnejších crossoverov od udalosti Civil War. Takto sa šéf Marvelu vyjadril v rozhovore pre Collider:

„Zaujímame sa o aspekty politickej paranoje seriálu Secret Invasion a o skutočné predstavenie hviezd Samuela L. Jacksona a Bena Mendelsohna, dvoch úžasných hercov, ktorých chcete mať v ktorejkoľvek sérii. Je veľké šťastie, že ich máme. Budeme spájať rôzne spôsoby, ktoré ste ešte nemali možnosť vidieť. Chceli sme to však urobiť ako sériu, pretože nám to umožní robiť niečo iné, ako sme robili doteraz a máme oveľa viac možností.“

Bude vzrušujúce sledovať, ako sa táto veľká komiksová udalosť zmestí do šiestich epizód, na rozdiel od zostrihu do dvojhodinového filmu. Marvel filmy však i naďalej ostávajú základom MCU, no rozšíriť toto komiksové univerzum o dlhší formát nemusí byť vôbec na škodu.

Stretol si sa už s filmom, v ktorom si zahral Kingsley Ben-Adir? Si spokojný s jeho výberom do hlavnej zápornej postavy v seriáli Secret Invasion? Názor nám môžeš zanechať dole v komentároch.

 Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -