Filmy

Kingsman 2 musí prekonať prekážky.

ilm Kingsman: Tajná služba sa stal jedným z tohtoročných prekvapení a vyšplhal sa až na samotný vrchol. Ukázalo sa, že herec Taron Egerton patrí medzi najhorúcejších hollywoodských talentov dnešnej doby. Tu však vznikol problém. Mladíka to vynieslo tak vysoko, že to vytvorilo produkcii nočné mory. Finančne si štúdio Fox pripísalo slušný balík a preto sa plánovalo pokračovanie v blízkej dobe. Avšak štúdio Lionsgate  začalo pracovať na novom filme, v ktorom sa ma taktiež objaviť Egerton.

Podľa The Hollywood Reporter plánovanie medzi týmito dvoma štúdiami prinieslo jedine tak bolesť hlavy. Keen dostal zelenú na pokračovanie, ktoré by sa malo začať už nebudúci apríl spoločne s Egertonom. To je však v rozpore s plánmi Lionsgate, ktorý plánuje už v apríli rozbehnúť natáčanie filmu Robin Hood, v ktorom sa má taktiež objaviť Egerton. Neexistuje žiadna šanca, že Robin Hood by zabalil produkciu v dobe, keď Fox potrebuje svojho hrdinu na pľaci. Zmluva zaväzuje Tarona Egertona ku filmu Kingsman, avšak problém je v tom, že kým sa štúdio Fox snaží zosnovať kvalitný príbeh, Lionsgate  je ďaleko napred a momentálne do svojho nového projektu hľadá vedľajšie postavy. Nie je to po prvý krát, čo sa Fox a Lionsgate pustili do konfliktu. Stalo sa tak cez herečku Jennifer Lawrence, ktorá mala hrať vo filmoch X-Men a The Hunger Games. Táto talentovaná herečka sa s týmto problémom vysporiadala a nakoniec sa stala súčasťou obidvoch sérií.

Iróniou je, že Taron Ererton mal už v minulosti stvárniť rolu Spider-mana. Taktiež aj rolu Han Sola v jednom z nadchádzajúcich Star Wars filmov. Vtedy sa mu to nepodarilo, pretože si tieto štúdia mysleli, že nato nemá. Teraz je tento mladík na roztrhanie a nevie kde skôr skočiť. Herec taktiež verejne vyhlásil, že by veľmi rád prezval úlohu Wolverina, pretože sa pracuje na odchode Hugh Jackamana. To však Egertonovi nemusí zatiaľ vŕtať hlavou. V súčastnosti sa snaží vyriešiť problém ohľadom Kingsmana tak, aby mu zabezpečil vystupovanie vo filmoch pre obe štúdiá.

Budeme Vás informovať s ďalšími informáciami ohľadom tejto situácie. Faktom však je, že Kingsman 2 a Robin Hood k nám majú zavítať v rovnakom roku a tým je rok 2017. Všetko sa však môže zmeniť.

Branislav Petrus
About author

Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár