Nový trailer na Kingsman: Prvá misia ťa navnadí na príchod (dúfame) decembrovej premiéry v kinách

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

December sa nezadržateľne blíži a tohtoročné Vianoce bude sprevádzať hneď niekoľko úžasných filmových počinov. Výnimkou tomu nebude ani očakávaný prequel Kingsman: Prvá misia, ktorý odhalil ďalší skvelý trailer a tentokrát nás zaviedol ešte o kúsok hlbšie do histórie vzniku britskej tajnej služby.

Do režisérskeho kresla opäť zasadol Matthew Vaughn (Kick-Ass), ktorý sa podieľal na výrobe všetkých filmov z franšízy Kingsmana. Po mnohých odkladoch si najnovší film štúdia 20th Century Studios pozrieme v slovenských kinách, dúfame, od 30. decembra 2021.

Nový trailer k filmu Kingsman: Prvá misia

V najnovšej upútavke vidieť dôraz na návrat epického chaosu, skvelého humoru a formovanie perfektnej špionážnej agentúry. Vidíme taktiež všetkých členov hereckého obsadenia, ktoré zahŕňa hviezdy ako Ralph Fiennes, Gemma Arterton, Djimon Hounsou, Matthew Goode, Stanley Tucci Daniel Brühl. Nechýba ani pohľad na herca Rhya Ifansa stvárňujúceho strašidelného Rasputina, nového hlavného antagonistu príbehu.

Ak si fanúšikom výbuchov a vysokého počtu mŕtvych, tento filmový kúsok je určite to pravé. Bude sa totižto zabíjať ako na bežiacom páse, čo sa od filmu s hodnotením R jednoducho očakáva. Trailer s množstvom akcie je však taktiež trailer, v ktorom nájdeme aj dostatok vtipných momentov. Stačí ho dopozerať až do konca a veľmi rýchlo zistíš, že aj tretí film z franšízy ostane verný svojim predchodcom.

Ešte v decembri minulého roka generálny riaditeľ produkčnej spoločnosti Marv Group Zygi Kamasa povedal, že Vaughn má v príprave až 7 ďalších filmov zo sveta Kingsmana. Aby sa tak skutočne udialo, Kingsman: Prvá misia nemôže sklamať a musí sa zaradiť medzi hity. Či tomu tak bude zatiaľ nevieme, ale všetko snáď zistíme už koncom tohto roka.

The King's Man: Prvá misia skvelý trailer
Zdroj: mobile.twitter.com

Oficiálna synopsa:

Prequel k prvému filmu Kingsman: Tajná služba zasadený do prostredia prvej svetovej vojny. Spoznajte začiatky tejto štýlovej, britskej tajnej služby. Keď sa dá dohromady banda najhorších tyranov a zločincov histórie, aby rozpútali zničujúcu vojnu, potom jeden muž musí súperiť s časom, aby ich spiknutie prekazil.

Páčil sa ti nový skvelý trailer k filmu Kingsman: Prvá misia? Názor nám nezabudni napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -