Kingsmani sa vracajú s prvým nadupaným trailerom! Kingsman: The Golden Circle tentoraz aj s Channingom Tatumom a mnohými ďalšími!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Anglická bláznivá špiónska komédia sa vracia, tentoraz aj s ďalšími slávnymi menami!

Ak by mal niekto v roku 2015 vsadiť na to, že Kingsman sa zapíše ako jeden z najlepších filmov roka, asi by ho brali za blázna. Blázni by však nakoniec boli oni, keďže podcenili meno Matthew Vaughn. Táto R-ková, no pritom zábavná dráma/komédia nám všetkým vytrela zrak. Či už to bolo vďaka skvelému obsadeniu alebo premyslenému scenáru, jednoducho to fungovalo. Pokračovanie teda bolo jasnou prioritou. No a dnes je ten deň, kedy prvýkrát nahliadneme na to, ako bude Eggsyho príbeh pokračovať.

A ako sme už vyzradili v nadpise, tentokrát to bude s riadnymi hereckými menami. Julianne Moore, Halle Berry, Elton John, Channing Tatum a Jeff Bridges sa pridávajú do akcie. O réžiu a scenár sa opäť postará Matthew Vaughn. Nebudem vás už ale zdržovať. O tom, že to bude zase šialená britská jazda vás presvedčí tento čerstvý a nadupaný trailer. Nech sa páči, prvý Kingsman: The Golden Circle trailer:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=6Nxc-3WpMbg]

Oficiálny plagát pre Kingsman: The Golden Circle
Oficiálny plagát pre Kingsman: The Golden Circle; Zdroj: imdb.com

Páčil sa vám prvý diel? Čo vravíte na trailer? Napíšte nám do komentárov!

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -