Premiéry filmu Kingsman: Zlatý Kruh sa dočkáme o týždeň skôr! Máme sa naozaj na čo tešiť

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Aje to tu zas. Štúdio Fox opäť presunulo dátum vydania vysoko očakávaného pokračovania filmu Kingsman, ktorý sme mali možnosť vidieť v roku 2014. Nemajte však strach, táto správa vás určite poteší. Film nebol odložený, ale práve naopak. V kinách sa ukáže o týždeň skôr, a to už 29. septembra 2017!

Tohoto dátumu sa v kinách ukáže ešte jeden film, ktorý bude pokračovaniu snímky Kingsman konkurovať – pravdepodobne bude taktiež hitom strieborného plátna. Režisér Denis Villeneuve prinesie na svet pokračovanie kultovej klasiky s názvom Blade Runner 2049. Toto však nie je prvý krát, čo sme sa dozvedeli o zmene premiéry. Tá mala oficiálne byť 16. jún 2017, štúdio Fox sa ale rozhodlo ho zmeniť. Aký je skutočný dôvod zmien nie je známe, vyššie uvedený dátum by ale mal byť konečne finálny. Dôkazom toho je aj príspevok z oficiálneho Twitter účtu štúdia.

“Kingsman: Zlatý kruh od Štúdia Fox sa ukáže o týždeň skôr – pokračovanie k nám príde 29.9.2017, namiesto 6.10.2017.”

Zdroj: wallsdesk.com

Film by sa mal teda stať vo svojom otváracom týždni hitom a konkurencia by pred ním mohla pokľaknúť.

Kingsman: Tajná služba z roku 2014 zarobila poriadny balík. Do pokladnice si pripočítali presne 414 miliónov dolárov po celom svete a nikoho to ani neprekvapilo. Bolo sa určite načo pozerať a svoj úspech si bezpochyby zaslúžil. Pokračovanie sa k nám dostane už tento rok a my dúfame, že sa filmu opäť podarí zabodovať.

Vo filme sa objaví aj Channing Tatum; Zdroj: comingsoon.net

Čoho sa dočkáme?

Trailer k filmu sa nám stále neobjavil, Zlatý Kruh by ale mal byť trochu odlišný, ako jeho predchodca. Dej sa bude čiastočne odohrávať v USA a tajná služba Kingsman sa bude musieť vysporiadať zo svojimi americkými nepriateľmi. Hviezda filmu Taron Egerton taktiež prezradila, že pokračovanie nebude vôbec pre zbabelcov a určite dostane R-rating. Režisér Matthew Vaughn bude mať teda čo robiť, nakoľko si pod R-ratingom predstavujeme poriadne veľa krvi a ešte mnoho lietajúcich končatín.

Budúci mesiac by mal doraziť prvý trailer a s ním aj viac informácií. Určite vám poskytneme každú jednu novinku ohľadom prichádzajúceho filmu Kingsman: Zlatý Kruh.

ZDROJtwitter

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah