KINO PREMIÉRY #1 (2018) – Prvý kinotýždeň v roku nám prináša až štyri výborné filmy!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Máme tu štvrtok a ako je tomu zvykom, v kinách nás už čakajú nové filmy! Prvý kinotýždeň v roku 2018 prináša až štyri výborné snímky! Štúdio Disney/Pixar totižto prináša novú animovanú jazdu s názvom Coco! Uvidíme však aj pokračovanie známej hororovej scéne Insidious, tentokrát s názvom Insidious: Posledný kľúč. Ďalším filmom bude životopisná dráma od Aarona Sorkina, v ktorej si hlavnú rolu zahrá krásna Jessica Chastain. Jej názov je Molly a jej hra. Posledným filmom tohto týždňa bude Koleso zázrakov, dráma od Woodyho Allena! Vybrali sme pre Vás tri najlepšie filmy tohto týždňa a Vy čítate rewindWEEK#1 KINO PREMIÉRY #1.

Coco
Coco, Zdroj: saturn.sk
Insidious: Posledný kľúč
Insidious: Posledný kľúč, Zdroj: itafilm.sk
Molly a jej hra
Molly a jej hra, Zdroj: forumfilm.sk
Koleso zázrakov
Koleso zázrakov, Zdroj: magicbox.sk

 

 

 

 

 

 

KINO PREMIÉRY #1

Coco

Kúp si lístky v tvojom kine:

CINEMAX  CINEMA CITY  STER CENTURY

Aj napriek zvláštnemu zákazu hudby vo svojej rodine sa malý Miguel túži stať uznávaným hudobníkom, akým bol jeho idol, tragicky zahynuvší gitarista Ernesto de la Cruz. V snahe dokázať svoj talent sa Miguel za nevysvetliteľných okolností ocitá na mieste, ktoré ešte žiadny živý človek nenavštívil – v krásnom a pestrofarebnom svete zosnulých. Pre miestnych obyvateľov je jeho návšteva rovnako šokujúca. S pomocou miestneho podvodníčka Hectora sa Miguel vydáva na neobyčajnú cestu za tajomstvami svojej rodiny…

Insidious: Posledný kľúč

Kúp si lístky v tvojom kine:

CINEMAX  CINEMA CITY  STER CENTURY

Štvrtá časť kultovej hororovej série Insidious odhalí záhadnú minulosť dnes vyhľadávanej démonologičky Elise. Tá v mladosti žila v malom mestečku v Novom Mexiku, avšak jej domov bol i domovom temných síl a netrvalo dlho, kým sa jej život obrátil naruby. Teraz ju jej najnovší klient privedie späť do domu hrôzy a Elise sa musí vyrovnať s vlastnou desivou minulosťou.

Molly a jej hra

Kúp si lístky v tvojom kine:

CINEMAX  CINEMA CITY  STER CENTURY

Molly Bloomovú kedysi poznalo zopár ľudí ako talentovanú mladú lyžiarku. Športovú kariéru však vymenila za niečo omnoho lukratívnejšie – hazardné hry. Niekoľko rokov prevádzkovala sieť tajných herní, v ktorých utrácali státisíce dolárov slávni športovci, finanční magnáti či hollywoodska smotánka. Postupne sa jej klientela rozšírila aj o členov ruskej mafie a o Molly a jej aktivity sa začala zaujímať tajná služba. Po 10 rokoch úspešného podnikania ju agenti FBI zatkli kvôli podozreniu z nelegálnych príjmov. Najala si právneho zástupcu, ktorému porozprávala svoj životný príbeh do najmenších detailov, aby očistila svoje meno a dokázala, že bulvárne médiá o nej nevedeli všetko.

Koleso zázrakov

Kúp si lístky v tvojom kine:

CINEMAX  CINEMA CITY  STER CENTURY

Aj tentokrát získal Woody Allen pre film tie najlepšie herecké hviezdy súčasnosti. V hlavných úlohách a predstaví Kate Winslet, James Belushi, Juno Temple a tiež spevák Justin Timberlake, ktorý už niekoľkokrát dokázal svoje vysoké herecké kvality.

Režisér sa so svojim novým filmom vracia do  50. rokov minulého storočia. Koleso zázrakov rozpráva príbeh štyroch postavách, ktorých životy plynú uprostred ruchu zábavného parku na Coney Island. Plavčík Mickey (Justin Timberlake) hovorí príbeh, ktorý je možno trochu ovplyvnený jeho bujnou fantáziou. Sníva, že sa stane dramatikom. Ginna (Kate Winslet) nie je šťastná. Je emočne nestála, bývalá herečka, ktorá dnes pracuje ako servírka a živorí na promenáde, kde jej manžel (Jim Belushi) pracuje ako obsluha kolotoča. Tam ich občas navštevuje Jimova dcéra (Juno Temple), ktorá sa otcovi už dávno odcudzila a dnes sa ukrýva pred gangstrami. Klasická situácia, prostredníctvom ktorej Allen odkrýva vrstvu za vrstvou ľudského správania sa a vzťahov. Koleso zázrakov je silný dramatický príbeh vášne, násilia a zrady.

Tak čo, na ktorý film sa vydáte do kina tento týždeň?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -