KINO PREMIÉRY #17 (2018) – V kinách zavládne ticho s príchodom nového hororu! Čo ešte uvidíme?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

KINO PREMIÉRY #17

Máme tu štvrtok a ako je tomu zvykom, v kinách nás už čakajú nové filmy! Tento kinotýždeň si konečne aj my na Slovensku užijeme horor Tiché miesto! Recenzie po celom svete totižto hovoria, že sa naozaj máme na čo tešiť. Dokážete aj vy v kine udržať úplne ticho? Ďalším filmom tohto týždňa je akčný thriller Pomsta, ktorý sa taktiež teší výborným hodnoteniam. Nakoniec si pozrieme vojnovú drámu Neznámy vojak, ktorá prišla z Fínska! Vybrali sme pre Vás tri najlepšie filmy tohto týždňa a Vy čítate rewindWEEK#17 KINO PREMIÉRY #17.

Tiché miesto

Tiché miesto
Tiché miesto

Keď ťa započujú tak ťa ulovia. Obyčajná rodina sa snaží prežiť vo svete, kde i ten najslabší zvuk môže znamenať rozsudok smrti. V hlavných úlohách John Krasinski a Emily Blunt.

Pomsta

Pomsta
Pomsta

Nikdy neberte milenku na pánsku jazdu! Zvlášť, keď sa chcete venovať lovu…

Neznámy vojak

Neznámy vojak
Neznámy vojak

Vojnová dráma Neznámy vojak rozpráva o jednotke fínskych vojakov bojujúcich proti agresívnemu stalinskému Sovietskemu zväzu. Ukazuje, ako týchto mužov spojilo priateľstvo, humor a túžba prežiť. Táto vojna zmenila život každého vojaka rovnako, ako poznamenala životy ich blízkych aj celý národ.

Tak čo, na ktorý film sa vydáte do kina tento týždeň?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -