KináKino premiéry

Do kín prichádza pokračovanie série Muži v čiernom! – KINO PREMIÉRY #24 (2019)

KINO PREMIÉRY #24 (2019)

Máme tu štvrtok a ako je tomu zvykom, v kinách nás už čakajú nové filmy! Čo si pozrieme tento týždeň? Prvým filmom tohto týždňa je pokračovanie legendárnej série Muži v čiernom. V hlavných úlohách filmu Muži v čiernom: Globálna hrozba uvidíme Chrisa Hemswortha a Tessu Thompson! Okrem toho však uvidíme aj romantickú drámu Uzly a pomaranče, ktorá z časti vznikala na Slovensku a v Čechách. Posledným filmom tohto týždňa je komédia Rodičia pod parou. Vybrali sme pre Vás tri najlepšie filmy tohto týždňa a Vy čítate KINO PREMIÉRY #24.

Muži v čiernom: Globálna hrozba

Muži v čiernom: Globálna hrozba

Muži v čiernom: Globálna hrozba

Muži v čiernom odnepamäti chránia našu Zem pred vesmírnou háveďou. V novom dobrodružstve však stoja proti hrozbe, s akou sa ešte nestretli: zradcovi v ich vlastných radoch.

TU SI MÔŽETE ZAKÚPIŤ LÍSTKY NA FILM

Uzly a pomaranče

Uzly a pomaranče

Uzly a pomaranče

Uzly a pomaranče sú príbehom o prvej láske voňajúcej po pomarančoch, nesmelých dotykoch, chlapčenských súbojoch o česť a hlavne o koňoch. Scenár vychádza z knižnej predlohy renomovanej autorky pre mládež, Ivy Procházkovej.

Zachytáva život pätnásťročného Dareka, ktorému sa po smrti matky všetko obrátilo naopak. V jeho živote sa však objavia kone, ktorého ho sprevádzajú nielen počas krásneho obdobia zamilovanosti ale dovedú ho až na prah dospelosti.

TU SI MÔŽETE ZAKÚPIŤ LÍSTKY NA FILM

Rodičia pod parou

Rodičia pod parou

Rodičia pod parou

Frank a Nancy v podaní dôstojného Aleca Baldwina a zvodnej Salmy Hayek sú manželský pár príjemnej strednej triedy, s domom, priestranným nalešteným autom a s dcérou, ktorú práve odprevadili do prvého ročníka a na vysokoškolský internát. Do ich výbavy spokojného života patrí aj to, že si občas uhnú, ale ruku na srdce – kto nie. Potom sa však nečakane a zo dňa na deň ocitnú úplne na mizine. Jednoznačne sa zhodnú na dvoch veciach: milovanú dcéru musia na drahej škole udržať stoj čo stoj a nikto sa nič nesmie dozvedieť. Len je potrebné vymyslieť, ako na to.

Otvoria si teda fľašu a noc strávená s nápojmi im prinesie do života veľa otrasných nápadov. Napríklad, plán ako tajne prenajať susedov prázdny dom, na ktorý majú dohliadať. Plán rýchlo prinesie slušnú hotovosť, ale inak je samozrejme úplne šialený a nemôže dobre dopadnúť. Obzvlášť, ak dom prenajmete oficiálne registrovanému sexuálnemu predátorovi pod dozorom. Rodičia pod parou potom začnú rozbíjať klin klinom, vŕšiť jeden zlý nápad za druhým, až sa im všetky katastrofy vymknú spod kontroly.

TU SI MÔŽETE ZAKÚPIŤ LÍSTKY NA FILM

Zdroj: csfd.cz

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  KináTržby v kinách

  DC oslavuje úspech. Film Joker láme rekordy a plní pokladnicu miliónmi

  Kino premiéry

  Do kín prichádza Will Smith aj Jennifer Lopez - KINO PREMIÉRY #41 (2019)

  KináOdporúčameTržby v kinách

  Neuveríte, koľko Slovákov už videlo film Joker. Novinka od DC valcuje naše kiná

  Kino premiéry

  Šialený Joker konečne prišiel do kín - KINO PREMIÉRY #40 (2019)

  Pridaj komentár