Kit Harington prezradil koniec Game of Thrones jeho manželke! Ako na to zareagovala?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Kit Harington prezradil koniec Game of Thrones jeho manželke!

Síce sa to mnohým bude zdať neuveriteľné, Game of Thrones už čoskoro príde so svojím grandióznym koncom. S prichádzajúcimi týždňami tak vzniká na fanúšikov ale aj všetkých tvorcov obrovský nátlak. Nikto totiž netuší, ako sa všetko skončí a tí čo áno, si musia dávať veľký pozor, aby nič neprezradili. Medzi tých sa samozrejme radí aj herec Kit Harington, predstaviteľ Jona Snowa.

Toho ste mohli v posledných mesiacoch vidieť najmä v bulvárnych článkoch, keďže sa oženil s herečkou Rose Leslie, ktorú spoznal práve na natáčaní Game of Thrones (tá si zahrala postavu Ygritte). Na svadbu boli pozvaní všetci učinkujúci zo seriálu a dokonca sa kvôli tomu muselo natáčanie pozastaviť. Každopádne, Leslie je s osudom Game of Thrones veľmi spätá a keďže je v ňom jej manžel hlavnou postavou, rozhodne chcela vedieť, ako všetko skončí.

Zdroj: youtube.com

Harington jej teda všetko vyrozprával a až teraz prezradil, aká bola jej reakcia na koniec. Vraj sa s ním nerozprávala celé tri dni. Ide o naozaj vtipnú reakciu, avšak ak takto koniec zafungoval na bývalú herečku seriálu, sme naozaj zvedaví, ako bude fungovať na fanúšikov a v podstate celý svet. Samozrejme, na koniec poznáme už aj názor Haringtona a ten ho opísal takto:

„Neviem povedať, či som z konca šťastný alebo nie. A nemyslím si, že to je o tom, či mám byť z konca šťastný alebo nie. Zatiaľ som s ním spokojný, no či s ním budem naozaj spokojný, to sa dozviem, až keď ho uvidím. Je však skvelé prechádzať sa vonku týchto pár mesiacov s tým, že viem ako sa to skončí a nikto iný okolo mňa nie. Myslím si, že to bude prevratné.“

Myslíte si, že pôjde o kontroverzný koniec? Chcete, aby vám zahral na šťastnú nôtu alebo chcete skôr tragické vyriešenie tohto 10-ročného seriálového konfliktu? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: indiewire.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -