REKLAMA

Kit Harington prezradil koniec Game of Thrones jeho manželke!

Síce sa to mnohým bude zdať neuveriteľné, Game of Thrones už čoskoro príde so svojím grandióznym koncom. S prichádzajúcimi týždňami tak vzniká na fanúšikov ale aj všetkých tvorcov obrovský nátlak. Nikto totiž netuší, ako sa všetko skončí a tí čo áno, si musia dávať veľký pozor, aby nič neprezradili. Medzi tých sa samozrejme radí aj herec Kit Harington, predstaviteľ Jona Snowa.

Toho ste mohli v posledných mesiacoch vidieť najmä v bulvárnych článkoch, keďže sa oženil s herečkou Rose Leslie, ktorú spoznal práve na natáčaní Game of Thrones (tá si zahrala postavu Ygritte). Na svadbu boli pozvaní všetci učinkujúci zo seriálu a dokonca sa kvôli tomu muselo natáčanie pozastaviť. Každopádne, Leslie je s osudom Game of Thrones veľmi spätá a keďže je v ňom jej manžel hlavnou postavou, rozhodne chcela vedieť, ako všetko skončí.

REKLAMA

Kit Harington
Zdroj: youtube.com

Harington jej teda všetko vyrozprával a až teraz prezradil, aká bola jej reakcia na koniec. Vraj sa s ním nerozprávala celé tri dni. Ide o naozaj vtipnú reakciu, avšak ak takto koniec zafungoval na bývalú herečku seriálu, sme naozaj zvedaví, ako bude fungovať na fanúšikov a v podstate celý svet. Samozrejme, na koniec poznáme už aj názor Haringtona a ten ho opísal takto:

“Neviem povedať, či som z konca šťastný alebo nie. A nemyslím si, že to je o tom, či mám byť z konca šťastný alebo nie. Zatiaľ som s ním spokojný, no či s ním budem naozaj spokojný, to sa dozviem, až keď ho uvidím. Je však skvelé prechádzať sa vonku týchto pár mesiacov s tým, že viem ako sa to skončí a nikto iný okolo mňa nie. Myslím si, že to bude prevratné.”

Myslíte si, že pôjde o kontroverzný koniec? Chcete, aby vám zahral na šťastnú nôtu alebo chcete skôr tragické vyriešenie tohto 10-ročného seriálového konfliktu? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: indiewire.com