Ako vyzerá Henry Cavill v klasickom kostýme Supermana? Fotka z jeho konkurzu sa dostala na svet!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Zverejnená fotka nám ukazuje, ako by vyzeral klasický Henry Cavill Superman!

To, že Superman od Zacka Snydera sa pomerne líši od všetkých predošlých verzií už vieme. Jeho Muž z ocele si neustále buď pokladal otázky o jeho existencii, alebo sa vinil za všetky problémy sveta. Tieto témy sa v starých filmoch a seriáloch o Supermanovi nikdy nevyskytovali. Keď sa teda vyberal herec pre Snyderovho moderného Supermana, nikto by asi nečakal, že vyberú práve toho, ktorý si na seba obliekol starý klasický kostým.

Presne tak, keď Cavill postúpil do ďalšieho kola na konkurze, na jeho kostýmovej skúške si obliekol starý kostým Supermana. Ten, ktorého dizajn bol vytvorený v roku 1978 – podobný dokonca nosil ešte Christopher Reeve. Táto fotka sa teraz dostala na internet. Môžeme za to poďakovať Zackovi Snyderovi, ktorý ju zverejnil na jeho Vevo konte. Pridal k tomu iba popisok: Keď som ho uvidel, vedel som, že to bude môj Superman. No schválne, brali by ste Cavilla ak by bol na konkurze v roku 1978?

Henry Cavill Superman
Kostýmová skúška Henryho Cavilla v klasickom kostýme Supermana; Zdroj: screenrant.com

Páči sa vám Henry v klasickom kostýme? Brali by ste ho ak by bol rok 1978? Považujete klasický kostým za trápny, alebo legendárny kúsok? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -