Pozrite si videoklip ku piesni od Klausa zo seriálu The Umbrella Academy. Zaručene sa pobavíte

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Klaus z The Umbrella Academy zložil pieseň

Seriál The Umbrella Academy zažíva na internete veľký boom. Každý deň získava nových fanúšikov a sledovateľov. Stále viac ľudí netrpezlivo čaká na tretiu sériu, ktorá síce ešte nebola potvrdená, no všetci si myslíme, že pravdepodobne vznikne. Zatiaľ nám však Netflix doniesol niečo z iného súdka. Klaus z The Umbrella Academy zložil vlastnú pieseň I’m a fraud (Som podvodník). A k nej priniesol aj videoklip poskladaný zo scén seriálu.

Táto pieseň a videoklip nie je prácou žiadneho fanúšika. Samotný Netflix vydal toto video minulý týždeň na svojom YouTube a odvtedy pieseň zožala veľký úspech. Klaus je jednou z najikonickejších postáv zo seriálu. Zažil skutočné dno aj vrchol. V druhej sérii sa mu podarilo dokonca založiť kult Destiny’s Children (čo je trošku prerobený názov populárnej dievčenskej hudobnej skupiny Destiny’s Child).

The Umbrella Academy spin-off
Zdroj: gamesradar.com

Destiny’s Children

Klaus a popová hudba idú ruka v ruke počas celej druhej série. Keď jeho kult chcel nejaké múdre slová a mantry, Klaus iba odrecitoval texty popových piesní, ktoré ešte v tom období nevznikli. Celé jeho učenie je založené práve na týchto textoch a kult mu ich žerie ako tie najmúdrejšie slová kedy vyslovené. Neskôr v sérii sa však Klaus rozhodne priznať svojmu kultu, že je podvodník a všetko si vymyslel. Jeho nasledovatelia to samozrejme zle pochopia a namiesto toho, aby sa nahnevali, považujú jeho priznanie za akúsi skúšku a ďalšie učenie.

Práve z tohto priznania Netflix vytvoril chytľavú pieseň I’m a fraud, ktorú naspieval Klaus z The Umbrella Academy a ktorú si môžete vypočuť vyššie v tomto článku. Je doplnená vtipnými hláškami z celej série a Klausovým dokonalým vystupovaním, ktoré tak milujeme.

Páči sa vám Klausova pieseň I’m a fraud? Dajte nám vedieť vaše dojmy do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -