FilmyNETFLIX

Willem Dafoe sa ako boh smrti Ryuk prvý krát stretáva s Lightom! Čo vravíte na nový klip z filmu Death Note?

Prvý klip z filmu Death Note je na svete!

Ako sme vám dali už viac krát vedieť, Netflix pripravuje americkú adaptáciu anime a mangy Death Note. Platforma Netflix nechýbala ani na Comic Cone a okrem traileru na Stranger Things predstavila cez svoj panel aj prvý klip z ich adaptácie Death Notu. Príbeh filmu by sa nemal veľmi odlišovať od predlohy, pričom hlavným rozdielom bude “americkosť” tejto snímky. Miesto Japonska sa totižto príbeh odohráva v americkom meste Seattle, Light bude beloch a L naopak černoch. Veľa fanúšikov je teda nespokojných no my dúfame, že Netflix vie, čo robí.

seriál death note

Prvý klip nás zaviedol na začiatok všetkého. Prvé stretnutie Lighta a boha smrti Ryuka. Ten mu vysvetľuje, ako denník smrti funguje a nahovára ho na prvé použitie. Tu sa však stretávame hneď s prvým problémom. Ich prvé stretnutie sa tu vo filme a v anime podstatne líši. Netflixový Light je vyľakaný, fackuje sa aby sa prebudil zo sna, pričom ten v anime bol inteligentný, rozvážny a Ryuka v podstate čakal. Dočkáme sa teda viac zbabelej verzie Lighta? Pochváliť však treba bezchybného Ryuka v podaní Willema Dafoea. Všetci predsa dobre vieme, že najlepšie vie hrať šialené a strašidelné postavy.

Film si premiéru na Netflixe odbije už o mesiac, 25. augusta 2017. Režisérom filmu je Adam Wingard, ktorý sa postaral napríklad o posledný Blair Witch. Hlavnú rolu, Lighta, si zahral Nat Wolff z filmov ako Na Vine sú Hviezdy alebo Papierové mestá. Lakeith Stanfield si zahrá postavu menom L a ženskú protagonistku Miu Sutton si strihne Margaret Qualley. Dáte americkej verzií Death Note šancu a pozriete si ju? Aký máte názor na prehnanú americkosť filmu? Vaše názory nám píšte do komentárov!

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Pripravuje sa film s názvom Chosen Ones, ktorý vznikne podľa knižnej predlohy od autorky Divergencie. Dočkáme sa pokračovania, alebo ide o úplne nový príbeh?

  Filmy

  Originálny scenár filmu Rýchlo a zbesilo sa prerábal kvôli herečke Michelle Rodriguez

  Filmy

  Film Jumanji 4 je potvrdený a určite nás nebude nudiť. Čo môžeme čakať?

  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Pridaj komentár