Nový klip z tretej série Stranger Things ukazuje leto v mestečku Hawkins!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Seriál Game of Thrones navždy skončil a my si teraz musíme nájsť iný dôvod, prečo celý deň pozerať do bedne. Našťastie existuje Netflix, ktorý svojou nekonečnou knižnicou titulov definuje slovo prokrastinácia. Jedným z ich najväčších hitov je samozrejme seriál Stranger Things, na ktorého tretiu sériu čakáme ako na výplatu.

Stranger Things je ukradnutý nápad na seriál! Ako dopadol súdny spor?

Síce sme sa jej nedočkali minulý Halloween, no uvidíme ju už toto leto. Aj do malého mestečka Hawkins v štáte Indiana totižto prišlo leto a všetky vlhké mamičky si ho náležite užívajú. Nový klip nás zaviedol priamo na tamojšie kúpalisko, na ktorom je naozaj dusno. A verte nám, nebude to len počasím…

Stranger Things
Zdroj: digitalspy.com

Nový klip z tretej série Stranger Things

Plavčíkom je totiž miestny tyran Billy Hargrove, ktorého všetky deti nenávidia, no ich matky ho milujú. Jeho najväčšou fanúšičkou je mama Mikea Wheelera, Karen, ktorá je z neho úplne namäkko. Nuž, tretia séria má ten riadny „Stiflerova máma“ vibe a už teraz sa nemôžeme dočkať na návrat do 80. rokov.

O príbehu toho zatiaľ veľa nevieme, no tieto letné prázdniny nebudú pre našich obľúbencov zrovna ideálne. Postaví sa proti nim úplne nové monštrum a Eleven sa bude musieť rozhodovať medzi “normálnym” životom s kamarátmi a jej nadprirodzenými schopnosťami. Do mesta prišlo aj nové nákupné centrum Starcourt Mall, ktoré bude dôležitou súčasťou príbehu.

Každopádne, nový klip z tretej nás naozaj potešil. Srší z neho poriadna 80-tková nostalgia, pričom práve to je dôvodom, prečo si seriál obľúbilo toľko ľudí. Už 4. júla 2019 sa tak môžeme tešiť na 8 nových častí, ktoré nesú nasledovné názvy:

  1. Suzie, Do You Copy?
  2. The Mall Rats
  3. The Case of the Missing Lifeguard
  4. The Sauna Test
  5. The Source
  6. The Birthday
  7. The Bite
  8. The Battle of Starcourt

O čom bude tretia séria Stranger Things?

Deti v seriáli čaká ďalší časový skok, pričom sa presunú na strednú školu. Producent seriálu Shawn Levy taktiež potvrdil aj to, že Eleven a Kali nie sú jediné experimenty na svete. Tretia séria sa tak určite bude zaoberať hľadaním ostatných podobných detí.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Keeping y’all well fed ?

Príspevok, ktorý zdieľa Netflix US (@netflix),

Čakať nás má aj nový záporák, ktorý konečne nebude robiť zle iba Willovi Byersovi, takže si bude môcť trocha vydýchnuť. Mind flayer/Tieňové monštrum je však stále medzi nami a je otázne, či je ešte nejakým spôsobom prepojené s Willom. Ohľadom potencionálnych nepriateľov sme dokonca napísali aj samostatný článok, ktorý určite stojí za prečítanie.

Mohlo by vás zaujímať: Hra Stranger Things na PC, PS a Xbox

Tak čo, tiež sa neviete dočkať tretej série? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -