Kolekcia siedmych filmov Christophera Nolana v 4K kvalite – Vianočný darček pre milovníkov kinematografie?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Vonku nám práve sneží a pri výhľade z okna mi napadá iba jedna vec – Vianoce sa neúprosne blížia. S týmto sviatkom je spojené aj chaotické nakupovanie darčekov, ktoré si väčšinou nechávame na poslednú chvíľu. Pokiaľ však máte doma filmového fanúšika, našli sme pre vás výborný nápad na darček! Štúdio Warner Bros. totižto oznámilo príchod kolekcie najlepších filmov Christophera Nolana. Kolekcia bude vo formáte Blu-ray v kvalite 4K Ultra HD. Pokiaľ ste teda nemali možnosť vidieť tieto legendárne filmy v kine, lepšiu možnosť pravdepodobne ani nedostanete. Pripravte svoje Blu-ray nosiče na Christopher Nolan 4K Ultra HD Collection!

Takto nejak môže vyzerať váš budúci vianočný darček
Takto nejak môže vyzerať váš budúci vianočný darček, Zdroj: whathifi.com

Pýtate sa, ktoré filmy sa na kolekciu dostali? Krabica „šťastia“ bude obsahovať ikonické filmy ako Dunkirk, trilógiu Temný Rytier (Batman začína, Temný rytier, Návrat Temného rytiera), Interstellar, Dokonalý trik a Počiatok. Miesto teda neostalo iba pre Memento a Insomniu, ktoré sa v kolekcii nenachádzajú. Každý z filmov bude obohatený technológiou HDR (dynamický rozsah zobrazenia) a WCG (široký farebný rozsah). Ten samozrejme prináša širší farebný rozsah, než ponúka Full HD rozlíšenie. Povráva sa taktiež, že by každý z titulov mohol prísť s 5.1 a 7.1 audio mixom, namiesto surrond zvuku ako napríklad Dolby Atmos.

Kolekcia filmov Christophera Nolana

Trilógia Temného rytiera dostane svoj vlastný box, no každý z titulov sa bude dať kúpiť aj oddelene spolu s 4K diskom, Blu-ray filmom v HD, Blu-ray s bonusmi a digitálnou kópiou. U vybraných predajcov bude dostupná aj 4K HDR verzia. Nolanovej kolekcie sa dočkáme už o mesiac, kúpiť sa bude dať už 18. decembra. Trilógia Temného rytiera príde s cenovkou 40 libier a samostatné tituly za 22 libier.

Tak čo, ktoré tituly si zaobstaráte? Alebo by ste v poličke najradšej chceli všetkých 7 diskov?

ZDROJwhatifi

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

  1. Na 4K sa budú dať kúpiť samostatne, na obyčajnom blu-ray máš všetky aj samostatne aj v takej krásnej Temný Rytier kolekcii, treba pokukať ;)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -