Konkurencia Game of Thrones? Neuveríte, koľko bude stáť hraný Star Wars seriál!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Koľko bude stáť hraný Star Wars seriál?

Seriály sa dnes stávajú čoraz viac populárnejšími a vidieť to aj na prístupe od televíznych staníc. Tak ako filmy sa dnes snažia zaujať najmä svojím spracovaním. Veľakrát nás svojimi efektami už dokázali očariť. Tie však nikdy nemohli byť veľké, keďže televízia má o dosť nižší rozpočet než filmy. So seriálmi ako Game of Thrones sa však čoraz viac blížime k naozaj až filmovým efektom a je skvelé vedieť, že týchto seriálov bude v nasledujúcich rokoch oveľa viac.

Síce sa teda pri ďalších veľko-rozpočtových seriáloch spomínali mená ako Zaklínač alebo Pán Prsteňov, zabudli sme na to, že do sveta seriálov sa vydáva ešte aj preďaleká galaxia. O prvý hraný Star Wars seriál sa teda postará Jon Favreau a je to naozaj vidieť. Práve Favreau sa totiž postaral o technologicky úžasné filmy ako Kniha Džungle a prvého Iron Mana. Presne tento talent teda očividne prinesie aj do jeho nového Star Wars projektu, keďže štúdio Disney konečne odhalilo rozpočet seriálu.

Aj Snoke sa môže v novom seriáli objaviť; Zdroj: hdqwalls.com

Podľa posledných informácií by teda seriál mal mať desať epizód a každá z nich bude stáť okolo 10 miliónov. Pôjde teda o 100 miliónový seriál, čo značí, že sa zaradí medzi ostatné veľko-rozpočtové konkurencie Game of Thrones. Seriál bude zároveň slúžiť ako hlavná tvár novej Disney streamovacej platformy, ktorá by sa už onedlho mala spustiť ako veľká konkurencia Netflixu.

O príbehu zatiaľ vieme len to, že by malo ísť o obdobie medzi epizódami VI a VII. Seriál tak dostane príležitosť ukázať ako vlastne fungovala galaxia po smrti Dartha Vadera a ako sa Kylo Ren so Snokeom dostali k moci. Mohlo by teda ísť o naozaj skvelé vyplnenie skladačky medzi príbehmi dvoch generácií. Pre fanúšikov, ktorí neboli spokojní s 30 ročným odstupom epizódy VII teda pôjde o skvelú príležitosť ako si tento príbeh doplniť.

Tešíte sa na hraný Star Wars seriál od Jona Favreau? Čo vravíte na rozpočet? Pôjde podľa vás o veľkú konkurenciu hitom ako Game of Thrones? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: geek-finity.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -