Vieme, koľko bude trvať horor To: Kapitola 2 – je však lepší ako jednotka?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Pravdepodobne sa zhodneme na tom, že film To: Kapitola 2 je najočakávanejším hororom tohto roka. Predsa len, prvá časť z roku 2017 je dodnes najúspešnejším hororom v histórii s celosvetovým zárobkom cez 700 miliónov dolárov. Štúdio Warner Bros. dokázalo s režisérom Andym Muschiettim priniesť adaptáciu kultového príbehu z hlavy Stephena Kinga, ktorá pobláznila celý svet.

Preto bolo krátko po premiére jednotky ohlásené pokračovanie, ktoré uvidíme už 5. septembra 2019. V príbehu sa po 27 rokoch vrátime do mestečka Derry, pričom už je celý Losers Club dospelý a na ich súboj s klaunom Pennywise už dávno zabudli. Aké novinky novinky o filme sa k nám ale dostali?

to: kapitola druhá
Zdroj: elmulticine.com

Koľko bude trvať horor To: Kapitola 2?

Nuž, vyzerá to tak, že štúdio Warner Bros. už organizovalo nejaké testovacie premietania. K filmu sa totižto vyjadril jeden používateľ Twitteru, ktorý prezradil pár zaujímavých informácii. Nejde však o nič, za čo by ho štúdio malo zabiť. Používateľ s menom ViewerAnon prezradil, že film To: Kapitola 2 má trvať skoro tri hodiny!

Prvá časť trvala 2 hodiny a 15 minút, pričom by pravdepodobne nikto nečakal, že pokračovanie bude o toľko dlhšie. Jeho slová ďalej hovoria, že film je naozaj dobrý, no stále potrebuje veľa roboty. V tomto stave je vraj horší, než prvá časť. Takúto informáciu sme taktiež nečakali a dúfame, že pokračovanie doladia do dokonalosti.

Samozrejme, snímka je stále v procese úpravy, takže sa pravdepodobne ešte oseká. Určite však bude poriadne dlhá, keďže práve teraz trvá tri hodiny. Knižná predloha od Stephena Kinga má v originálne neuveriteľných 1168 strán, takže príbeh potrebuje na prerozprávanie trošku viac času.

V hlavných úlohách sa ukážu James McAvoy ako Bill, Jessica Chastain ako Beverly, Bill Hader ako Richie, Jay Ryan ako Ben, James Ransone ako Eddie, Andy Bean ako Stanley a Isaiah Mustafa ako Mike. Obsadenie mladej verzie Losers Clubu poznáte už z prvej časti. Pokiaľ sa chcete o filme dozvedieť viac, určite klikajte na tento odkaz.

Čo hovoríte na trojhodinovú dĺžku a informáciu, že pokračovanie je horšie ako jednotka? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -