NETFLIXSeriály

Aký dlhý čas pobudneme v mestečku Hawkins a kedy sa začne tretia séria Stranger Things natáčať?

Prvá séria milovaného Netflix seriálu Stranger Things priniesla osem častí. O rok neskôr sme mali veľký dôvod na radosť, keďže druhá séria ukázala až deväť častí. Práve tá pridaná epizóda sa však stala jednou z najneobľúbenejších častí seriálu vôbec. Pre niektorých sa zdala zbytočná, avšak ukázala nám veľmi podstatnú vec. Videli sme v nej “sestru” Eleven, ktorá po experimente taktiež dosponuje zvláštnymi schopnosťami. Jasne nám to dalo najavo to, že v tretej sérii uvidíme ešte viac podobných detí. Avšak, dnešná otázka smeruje trochu inou cestou – Koľko častí bude mať tretia séria Stranger Things? Aký dlhý čas teda pobudneme v mestečku Hawkins tentokrát?

Nové fotky z druhej série seriálu Stranger Things

Zdroj: ew.com

Novinky ohľadom tretej série

Portál TV Line potvrdil, že tretia séria obľúbeného sci-fi seriálu bude mať opäť iba osem častí. Toto číslo nie je vôbec prekvapujúce, aj keď si veľa divákov myslelo to, že Netflix prinesie aspoň 10 epizód. Tvorcom v tomto samozrejme pevne veríme, keďže s peniazmi by určite nebol problém – mohli by si vypýtať toľko častí, koľko by len chceli. Taktiež sme sa dozvedeli, že samotná produkcia a natáčanie novej série započne v apríli tohto roku. Musíte byť teda pripravení na to, že sa do mestečka Hawkins tento rok ešte nevrátime. Rovnako ako pri Game of Thrones sa novej série dočkáme až v roku 2019

Stranger Things

Zdroj: popbuzz.com

Poďme si teda rýchlo zhrnúť to, čo zatiaľ o tretej sérii Stranger Things vieme. Deti v seriáli čaká ďalší časový skok, aby nemuseli hrať mladšie verzie sami seba. Presunú sa tak na strednú školu, kde ich samozrejme čakajú aj noví učitelia. Neskôr nám producent seriálu Shawn Levy potvrdil, že Eleven a Kali nie sú jediné experimenty na svete. Tretia séria sa tak určite bude zaoberať hľadaním ostatných podobných detí. Naposledy sme sa dozvedeli, že nás čaká aj nový záporák – Ktorý konečne nebude robiť zle iba Willovi Byersovi, takže si bude môcť trocha vydýchnuť. Mind flayer/Tieňové monštrum je však stále medzi nami a je otázne, či je ešte nejakým spôsobom prepojené s Willom.

Tak čo, tešíte sa na tretiu sériu? My určite áno a všetky novinky ohľadom nej vám dáme vždy vedieť!

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  Pridaj komentár