Koľko ľudí zabil John Wick vo svojich filmoch vrátane trojky?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Nebudeme si klamať, film John Wick 3: Parabellum to v kinách poriadne zabíja! Od premiéry si celosvetovo zarobil už cez 182 miliónov amerických dolárov, čím prekonal všetky ostatné časti zo série. Len pre porovnanie, film John Wick zarobil celosvetovo niečo okolo $88 miliónov, zatiaľ čo John Wick 2 má na konte cez $171 miliónov.

John Wick 4 ohlásil dátum premiéry! Kedy presne si pozrieme akčné pokračovanie?

Tretia časť sa divákom najviac páčila aj po kritickej stránke, pričom si na Rotten Tomatoes drží Tomatometer skóre 89% a hodnotenie od divákov 88%. Samozrejme, takýto úspech nemôže od tvorcov a Hollywoodu ostať bez povšimnutia. Už dnes totižto poznáme dátum premiéry filmu John Wick 4, ktorý štúdio Lionsgate ohlásilo iba pár dní po premiére trojky.

john wick 4
Zdroj: socialnews.xyz

Koľko ľudí zabil John Wick vo svojich filmoch?

No a okrem kín to John Wick zabíja aj vo svojich filmoch! Predsa len, hlavným lákadlom celej trilógie sú nádherne choreografie zabíjania, ktoré lahodia nášmu očku. Rotten Tomatoes nám tak prostredníctvom zaujímavého videa zhrnuli, koľko nepriateľov zabila Baba Yaga počas svojich troch filmov – či už pomocou zbrane, pera, knihy alebo holých rúk.

V prvom filme sa „Jardani Jovanovic“ iba rozbiehal a zabil 77 ľudí, čo je aj tak poriadny masaker. Na Slovensku by si vo väzení pár rokov určite posedel (ale nie viac!). V druhom filme mu trochu viac ubehla ruka a zo sveta odniesol neuveriteľných 128 ľudí, čo je dodnes jeho rekordom. Vo filme Parabellum sa opäť trochu upokojil a zabil „iba“ 94 ľudí.

Pokiaľ ste dobrí v matematike, tak ste si to už spočítali. No pokiaľ ste rovnakí, ako ja, tak to za vás spočítam na kalkulačke – 299 ľudí. Jubilejná tristovka si naň teda počká vo filme John Wick 4, v ktorom sa pravdepodobne postaví proti celému svetu. Každopádne, toto číslo je naozaj veľké a vieme si predstaviť, že ani poriadny Marvel záporák nemá tak vysoké konto zabití…

John Wick KVÍZ – Dokážeš zabiť obávanú Babu Jagu a získať odmenu?

Ako sa vám páčil film John Wick 3: Parabellum? Chceli ste, aby ukončil celú trilógiu? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -