Koľko si ročne zarobí Dwayne „The Rock“ Johnson? Za svoj plat vďačí práve TOMUTO!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Extrémne populárny Dwayne „The Rock“ Johnson je jednou z najväčších hviezd Hollywoodu. Herec známy prevažne z akčných filmov si z wrestlingového ringu ušiel riadny kus cesty. Tvrdá práca sa mu však nepochybne vyplatila, keďže teraz je z neho jeden z najúspešnejších hercov vôbec. Hlavne v nedávno uplynulých rokoch pracoval na finančných hitoch, vďaka čomu si filmové štúdiá rýchlo uvedomili hviezdny potenciál The Rocka. Teraz pracuje na jednom projekte za druhým, čo znamená, že jeho herecký plat sa vyšplhal na neuveriteľnú sumu! Koľko zarába The Rock a čomu presne vďačí za svoj masívny úspech?

Zdroj: hdwallsource.com

Koľko zarába The Rock?

Populárny magazín Forbes zverejnil zoznam 100 najlepšie zarábujúcich celebrít zábavného priemyslu, v ktorom sa Dwayne „The Rock“ Johnson umiestnil na piatom mieste. Za uplynulý rok, čiže od júna 2017 až po jún 2018 si herec zarobil ohromných 124 miliónov dolárov. To z neho robí najlepšie zarábajúceho herca v histórii. Len aby ste si vedeli predstaviť, ako veľmi The Rock vystúpil na vrchol, rok dozadu bol jeho plat polovičný z toho dnešného.

V rozhovore herec prezradil, že nezarába len z typických hereckých platov po vydaní filmu, ale veľká časť jeho rastúceho bohatstva pochádza zo sociálnych médií. Na svojich účtoch totižto disponuje miliónmi sledovateľov, čo filmové štúdiá len tak neprehliadnu. Ako sa teda ukazuje, The Rock po vydaní filmu dostane ďalší plat za zviditeľnenie na jeho osobných účtoch na sociálnych médiách. Cena za využitie hercovej popularity na internete sa pohybuje v niekoľko-miliónových sumách. Ako veľmi dôležité sú v dnešnej dobe sociálne média nám vysvetlil sám The Rock:

„Zo sociálnych médií sa pre mňa stal nadôležitejší spôsob filmového marketingu. S obecenstvom celého sveta som si vybudoval vzťah dôvery v to, čo im prinášam a hodnotu, ktorá s tým prichádza.“

the rock x siri
Zdroj: youtube.com

Ste jedným z mnoho fanúšikov The Rocka? Máte radi jeho akčné filmy a prajete mu tento obdivuhodný úspech, alebo nedokážete pochopiť, čo na ňom ľudia vidia? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -