Nielen na Slovensku žijú politici na hrane zákona – to vám ukáže komédia Jednou nohou v base!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 22 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Komédia Jednou nohou v base

 „Bláznivá komédia o právnikovi, ktorý je pre vlastný úspech schopný čohokoľvek.“

Korupcia, rodinkárstvo, prepojenia s mafiou a premúdrelí právnici, ktorí sa tvária, že všetko je v absolútnom poriadku… Nie, to nie je len dnešné Slovensko, ale aj nová talianska komédia Jednou nohou v base, ktorá do slovenských kín dorazí už tento týždeň – 28. marca. Pozrite si trailer filmu, v ktorom je ambiciózny právnik schopný pre vlastný úspech spraviť čokoľvek!

Mladý právnik Antonio sníva o tom, že sa stane spoločníkom vo vychytenej firme svojho profesora Salvatoreho. Ten je však známy egoista a tyran, a tak sa Antonio stáva jeho asistentom, osobným šoférom či kuchárom. Keď konečne dostane vytúženú ponuku stať sa spoločníkom, má to jeden háčik – musí si vziať Isabel, milenku jeho mentora, ktorá potrebuje získať občianstvo. Dobromyseľný Antonio prijíma… a ocitá sa v kolotoči problémov, ktorý sa len tak nezastaví.

Novinka Jednou nohou v base (orig. Il Tuttofare) je režijným debutom ostrieľaného komediálneho scenáristu Valeria Attanasia, ktorí napísal talianske kinohity ako Profesori zločinu či Soľ života. „Tento film je satirou o ťažkostiach prežitia, ktoré všetci poznáme, je to príbeh o zápase bohatých proti chudobným, ctižiadostivosti proti privilégiám, ktoré väčšinou aj tak zvíťazia,” hovorí taliansky filmár, ktorý do filmu obsadil viaceré talianske hviezdy.

jednou nohou v base
Zdroj: agvilvelino.it

V hlavnej úlohe profesora Salvatoreho sa predstaví známy Sergio Castellito, ktorého si môžete pamätať napríklad z filmu Narnia: Princ Kaspian. Ako mladík Antonio mu sekunduje talentovaný Guglielmo Poggi.

Bláznivá komédia Jednou nohou v base bude mať svoju slovenskú premiéru 28. marca. Na vaše plátna ju prinesie spoločnosť Itafilm.

Zdroj: TS

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -