Osobnosti

Robert Downey Jr., Chris Hemsworth a Chris Evans v remakeu klasickej komédie Traja amigos?

Komédia Traja amigos (¡Three Amigos!) je klasika z roku 1986, ktorú, dúfam, videl každý z nás. Príbeh si uťahoval z klasických westernov a filmov o kovbojoch. Spoznali sme v ňom trojicu hlavných postáv – Lucky Day, Dusty Bottoms, Ned Nederlander – ktorí dostali pozvanie do mexickej dediny, kde mali predviesť svoje kaskadérske a herecké predstavenia filmových banditov. To však ešte netušili, že sa tým namočili do ozajstného westernového príbehu, v ktorom si ich pomýlia za skutočných kovbojov…

V deji, ktorý sa neberie vážne a robí si srandu zo seba samého, vystúpili ikonickí Steve Martin, Chevy Chase a Martin Short. Keby sme vám teda povedali, že sa diskutuje o možnosti remakeu klasickej komédie Traja amigos, pravdepodobne by ste len krútili hlavami nad opäť zbytočným nápadom, ako zinkasovať na obľúbenom mene. Kto by predsa mohol nasledovať po komediálnych hercoch tohto kalibru? Nie je šanca, aby mohol remake dosiahnuť úroveň originálu, však? Nuž, to sme si mysleli tiež, až dokým neprišiel Chris Hemsworth.

traja amigos

Zdroj: empireonline.com

Komédia Traja amigos s hercami z MCU?

Len pred pár dňami sa v americkom Chicagu konal ACE Comic Con. Ako píše portál Comic Book, objavil sa na ňom aj herec Chris Hemsworth, ktorého určite poznáte ako Thora z Marvel Cinematic Universe. Ten toho má aktuálne na stole celkom dosť. Vieme, že má pred sebou ešte počin Thor: Love and Thunder (a možno kopec ďalších). To však neznamená, že mimo roly superhrdinu z Asgardu ho už nikdy neuvidíme.

Po filme Avengers: Endgame stratil filmový vesmír Marvel hneď dvoch hercov. Robert Downey Jr. (Iron Man / Tony Stark) a Chris Evans (Captain America / Steve Rogers) dali oficiálne zbohom príbehu a akejkoľvek budúcnosti v MCU. Pochopiteľne sa teda jedna z otázok na Hemswortha, ktoré dostal na Comic Cone, zamerala aj na nich. Takto odpovedal na otázku, či by sa s nimi chcel opäť stretnúť na filmovom plátne, a ak áno, tak v akom filme:

“Určite. Bol by som veľmi rád. To bolo tak smutné na dokončení prác na Endgame, pýtali sme sa len, ‘Uvidíme sa vôbec ešte niekedy ako kamoši?’ A okamžite som začal rozmýšľať nad tým, čo by sme mohli natočiť. Spravil by som to rád. Mohli by sme spraviť komédiu Traja amigos alebo niečo iné.”

záver Avengers Endgame

Zdroj: tokkoro.com

Vyzerá to reálnejšie, než sme čakali

Hemsworth nie je jediný z tria, ktorý by s ostatnými ešte chcel pracovať. “Užili sme si spolu príliš zábavy, a ako deti v škole sme museli byť rozdelení, lebo sme sa stále bavili a nedokázali nič spraviť,” povedal Evans o svojom bývalom kolegovi. Neuveriteľne rád by som s ním natočil jednu z tých buddy komédií 80. rokov (zábavné filmy, ktoré sa zameriavajú na kamarátsky vzťah medzi dvoma či viacerými charaktermi, pozn. redaktora), kde by sme vedeli striasť postavy, kvôli ktorým sme známi.

Teraz už musíme počkať len na vyjadrenie Roberta Downeyho Jr., ktorý by sa mohol ku Hemsworthovi a Evansovi pridať. Keďže ide o jedných z najznámejších hercov súčasnosti, nemal by pre nich byť problém presvedčiť ktorékoľvek štúdio, aby s nimi natočili komédiu ako Traja amigos.

Napadá vám ešte nejaký príbeh, do ktorého by sa trio hodilo? Páčili sa vám ich interakcie v MCU? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: imdb.com, movieweb.com, comicbook.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Osobnosti

  Režisér Christopher Nolan sa vyjadril k pandémii. Ako sú na tom kiná?

  Osobnosti

  Daniel Craig nikdy nechcel byť James Bond. Akého superhrdinu chcel stvárniť?

  Osobnosti

  Herec Tom Hanks prináša nové informácie o jeho zdravotnom stave. Je mu konečne lepšie?

  Osobnosti

  Koronavírus už aj v Hollywoode. Ktorí herci boli testovaní pozitívne?

  Pridaj komentár