REKLAMA

Môže vôbec existovať niečo horšie, ako dostať friend-zone od nádhernej Alexandry Daddario? Presne tento scenár zažil herec Adam Devine v novej komédii od Netflixu. Film When We First Met nám ukáže nádhernú noc, ktorá pre hlavnú postavu skončí fiaskom. Všetko však môže napraviť stroj času, ktorý ho po niekoľkých rokoch vráti späť do osudnej noci. Pomocou cestovania v čase tak bude Noah (Adam Devine) prežívať stále a stále dookola svoj osud, ktorý sa snaží zmeniť. Podarí sa mu nakoniec prežiť krásnu noc s Avery (Alexandra Daddario), dievčaťom jeho snov? To sa dozvieme už budúci piatok, 9. februára. Film ako stvorený na Valentína, no nie?

Romantická komédia When We First Met

Streamovacia stanica Netflix vydala prvý trailer a plagát na tento film. Ako už sme mohli zistiť, romantické komédie s cestovaním v čase môžu byť naozaj vtipné a sladké. Niečo podobné sme mohli vidieť napríklad v dráme Neuveriteľný deň s Billom Murraym. Ešte lepším príkladom je obľúbená česká komédia Probudím se včera, ktorá má s When We First Met naozaj podobný príbeh. O réžiu sa postaral filmár Ari Sandel, ktorý má na konte napríklad snímku The DUFF. Pero scenáristu drží John Whittington, spolu-scenárista animáku LEGO® Batman vo filme. O solídne a charizmatické mená je tak postarané ako pred, tak aj za kamerou.

REKLAMA

Okrem krásnej Alexandry Daddario (Baywatch, True Detective) a Adama Devine (Ladíme!; Mike a Dave zháňajú baby) uvidíme vo filme mená ako Robbie Amell (the DUFF), Shelley Henning (Odobrať z priateľov) alebo Andrew Bachelor (Päťdesiat odtieňov čiernej). Ako sme spomenuli vyššie, film bude dostupný na Netflixe už 9. februára.

Tak čo, dáte romantickej komédii šancu? Alebo vás na film nabáda iba lákavé herecké obsadenie? Vaše názory nám určite napíšte do komentárov!

When We First Met
Zdroj: collider.com