Dojímavý komiksový film Parralel od nezávislého tvorcu zo slovensko-českej výroby ponúka prvý trailer! O čom bude tento kreslený animák?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Najčítanejšie za 7 dní

Kvalitných filmov pochádzajúcich z našich končín je naozaj nedostatok. V poslednom období sa však situácia výrazne mení a do kín a na televízne obrazovky sa dostávajú čoraz lepšie snímky pochádzajúce zo Slovenska či Česka. Filmy ako Únos, Masaryk, Piata Loď a mnoho ďalších dokazujú, že slovensko-českí filmári vskutku nie sú na zahodenie. S týmto faktom prichádza aj istá hrdosť. Ešte stále však v našej domácej kinematografii ostáva nevyplnená medzera. Okrem hraných drám a komédií nám chýbajú kvalitné animované filmy. Čoskoro sa to však možno zmení.

Komiksový film Parralel

Trailer na snímku si pozrite tu:

„Film o horolezcovi, ktorý svojej umierajúcej žene sľúbi, že dokončí jej knihu pre ich milovanú dcérku. Sám sa stáva súčasťou príbehu ako rytier, čo vedie k nehode v horách. Aby príbeh skončil šťastne, potrebujeme vašu pomoc. Podporte prosím dokončenie filmu!“

Parralel je manuálne počítačovo animovaný film v komiksovom štýle, ktorý je súčasne vo vývoji. Projekt začalo a aj dokončí štúdio Medusa Pictures. Ako každá produkcia, ktorá sa kedy diala sa aj v tomto prípade vyskytli problémy s finančnými prostriedkami. Tvorca Matyas Brych vás preto prosí, aby ste k zrodeniu filmu pomohli aj vy, prispením na jeho oficiálnu internetovú fundingovú kampaň. Aj za malú čiastku v hodnote pár euro dostanete zaujímavý darček, alebo sa dokonca môžete stať partnerom filmu a priamo sa podieľať na tvorbe!

Čo si o filme zatiaľ myslíte vy? Veríte, že sa stane jedným z prvých kvalitných celovečerných animovaných filmov, ktoré pochádzajú zo slovensko-českej výroby? Snímka by mala byť dokončená už na jeseň tohto roku. Následne si ju budete okrem služieb online streamovania môcť pozrieť aj v kine.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -