Veľkolepý koncert Travisa Scotta v hre Fortnite priniesol aj novú skladbu s Kid Cudim

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Fortnite opäť dokázal, že v spojení s filmovými a hudobnými eventmi jednoducho nemajú konkurenciu. Minulý rok si fanúšikovia hier a hudby mohli užiť koncert, ktorý si pripravil svetoznámy DJ Marshmello. V týchto dňoch si svoju virtuálnu slávu užíva americký raper Travis Scott, ktorý prilákal ešte viac divákov.

Počas šíriacej sa pandémie sú živé koncerty nereálne, preto si tvorcovia hry v spolupráci s raperom vytvorili virtuálny Astronomical event. Okrem veľkolepého koncertu sa Travis v hre dočkal aj niekoľkých vlastných skinov, emotov a ďalších kozmetických prídavkov. Prvý koncert sa konal včera v noci a fanúšikovia si virtuálnu šou nevedia vynachváliť.

Koncert Travisa Scotta v hre Fortnite

Hráči, ktorí sa virtuálneho koncertu zúčastnili, si mohli užiť gigantického Travisa vystupujúceho so svojimi najväčšími hitmi. Nechýbali ani dychberúce efekty, svetelná šou a hráči boli počas koncertu niekoľkokrát vystrelení do vzduchu, čo ešte viac umocnilo zážitok. Priamo v hre sa koncertu zúčastnilo viac ako 12 miliónov hráčov, čo predčilo aj Marshmella.

Ďalšie 2 milióny divákov šou sledovalo na platformách ako YouTube, Twitch alebo Mixer. Pokiaľ ste sa koncertu nestihli zúčastniť, tak nezúfajte. Astronomical event bude pokračovať 24. apríla o 16:00, 25. apríla o 06:00 ráno a 17:00 večer a posledný sa bude konať 26. apríla o 12:00.

Travis počas koncertu predstavil aj úplne novú skladbu, ktorá odvtedy vyšla na všetkých hudobných streamoch. Jej názov je THE SCOTTS a vznikla v spolupráci s hudobníkom Kid Cudim, ktorý v minulosti vydal napríklad spoločný album s Kanye Westom. Vyššie nájdete priložený ako záznam z prvého koncertu, tak aj novú skladbu, ktorej vydaniu dopomohol práve Fortnite.

Nižšie prikladáme galériu všetkých herných doplnkov, ktoré boli do hry pridané v spolupráci Fortnite x Cactus Jack. Sme naozaj zvedaví, či budú všetky koncerty vyzerať rovnako, alebo či si pre nás tvorcovia hry pripravili úplne nový zážitok.

Plánujete sa zúčastniť jednej zo „zastávok“ Travisovej tour v hre Fortnite? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com, epicgames.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -