Zbohom, Thor? Herec Chris Hemsworth prezradil, či bude film Love and Thunder jeho posledným

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Austrálsky krasoň Chris Hemsworth sa ako boh hromu a blesku v Marvel Cinematic Universe ukázal už osemkrát. Doposiaľ si odbil svoju vlastnú trilógiu, krátke cameo mal vo filme Doctor Strange a taktiež nechýbal vo všetkých štyroch Avengers filmoch. Už v roku 2022 uvidíme film Thor: Love and Thunder, čím sa stane vôbec prvým hrdinom v MCU so štyrmi sólovými filmami.

Hranicu trilógie totiž nedokázal pokoriť Iron Man ani Captain America. Fanúšikovia však dúfajú a veria v to, že sa Thor ukáže aj vo filme Strážcovia Galaxie 3, keďže si počas posledných filmov v ich tíme vybudoval pekné miesto. Otázka je teda jasná – Povesí Chris Hemsworth kladivo Mjölnir, prípadne sekeru Stormbreaker po štvrtom filme na klinec?

film thor 4 marvel
Zdroj: worldsfinestgeeks.com

Končí Chris Hemsworth ako Thor?

Ako už možno viete, Thor nebude v Love and Thunder jedinou dôležitou postavou. Karty zamiešajú aj herečky Natalie Portman a Tessa Thompson ako ich postavy Jane Foster a Valkyrie. Čitatelia komiksov veľmi dobre vedia, že sa z Jane Foster stane ženská verzia Thora a bude hodná kladiva Mjölnir.

Valkyrie zas prebrala štafetu kráľovnej Asgardu, pričom si v štvrtom filme bude hľadať svoju ženskú polovičku. Aká budúcnosť teda ostáva pre Thora? Skončí sa filmom Love and Thunder jeho dlhoročná cesta v MCU? Na túto tému sa herec Chris Hemsworth v najnovšom rozhovore vyjadril naozaj jednoznačne:

„Čo ste blázni? Nejdem do žiadneho dôchodkového obdobia (smiech). Thor je na to ešte moc mladý. Veď má iba 1500 rokov! Rozhodne to nie je film, ktorý by som dal zbohom tejto značke. Aspoň v to dúfam.“

Natacanie filmu thor: love and thunder
Zdroj: reddit.com

Love and Thunder ešte lepší ako Ragnarok

Nemusíte sa teda obávať, Thor sa do žiadneho dôchodku v najbližšom čase nechystá. Práve naopak, herec sa na jeho budúcnosť v tomto svete veľmi teší. Dokonca prezradil, že scenár jeho očakávaného pokračovania je ešte lepší ako Thor: Ragnarok. Režisér Taika Waititi by mohol nakrúcanie odštartovať už začiatkom budúceho roka. Prečítajte si, čo herec dodal k filmu Love and Thunder:

„Po prečítaní scenára môžem povedať, že som veľmi nadšený. Určite bude v tejto produkcii veľa lásky a veľa bleskov (smiech). Som rád, že po tom všetkom, čo sa vo filme Avengers: Endgame stalo, som stále súčasťou Marvel Universe a môžeme pokračovať v príbehu o Thorovi. Samozrejme, nemôžem vám povedať nič o zápletke, ale aby som uspokojil vašu zvedavosť, poviem, že som sa pri čítaní scenára bavil oveľa viac, ako pri Thor: Ragnarok, a to o niečom svedčí, pretože tento film bol brilantný.“

To, či to tak naozaj bude, zistíme už 11. februára 2022, kedy sa film Thor: Love and Thunder dostane do kín.

Potešila vás odpoveď na to, či Chris Hemsworth končí ako Thor? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -