Režisér filmu Pacific Rim: Povstanie má nápad, ako prepojiť jeho univerzum s Godzillou a Kongom!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Tento článok obsahuje SPOILERY ku filmu Pacific Rim: Povstanie! Pokiaľ ste ho teda ešte nevideli, nechajte si ho na neskôr…

V roku 2013 priniesol oscarový režisér Guillermo del Toro film Pacific Rim. Epický súboj medzi obrovskými robotmi a monštrami si diváci obľúbili, a tak sme včera dočkali pokračovania. Film Pacific Rim: Povstanie však už nerežíroval del Toro, ale režisér Steven S. DeKnight. Ide o jeho režijný debut, pretože sa doteraz staral iba o televízne seriály ako Spartakus alebo Daredevil. Pokiaľ ste už Povstanie videli, tak jasne viete, že sa chystá aj ďalšie pokračovanie. Ako povedal na konci filmu samotný Jake Pentecost (John Boyega), tentokrát neprídu monštrá za nami, ale my pôjdeme za nimi!

Godzilla-vs-a-Pacific-Rim-Jaeger
Zdroj: screenrant

Kong, Pacific Rim a Godzilla v jednom svete?

V najnovšom rozhovore s portálom Slashfilm DeKnight prezradil, že má koncept pre potencionálny tretí Pacifim Rim film. Ten by podľa jeho slov mohol byť crossoverom! Ako už možno viete, bolo by to prepojenie svetov Pacific Rim, Godzilly a Konga. Všetky tieto univerzá totižto vlastní štúdio Legendary a je iba na nich, čo sa s nápadom stane:

„Mám to iba v hlave. Nechcem, aby si niekto myslel, že je to oficiálna vec od Legendary. Bola to tá fanboy stránka Stevea DeKnighta, ktorá hovorila, že by to rada videla. Mám nápad, plán pre tretiu časť Pacific Rim trilógie, ktorá by otvorila univerzum a umožnila tak crossover, pokiaľ by to Legendary chcelo. Je to všetko na nich. Ako fanboy by som to veľmi rád videl. Ak to však chcú nechať oddelené, stále si budel platiť lístky aby som videl Konga, Godzillu a viac Pacific Rim-u.“

Tento nápad mu však v žilách koluje už dlhšie. Vyjadril sa o tom už v októbri roku 2017. Všetko podstatné o tomto nápade sa dočítate v tomto článku!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -