Vyspoileroval nám Avengers: Infinity War trailer koniec filmu Thor: Ragnarok?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Prezradil nám D23 trailer na Avengers: Infinity War koniec filmu Thor: Ragnarok?

Sú ľudia, ktorí sa nevedia dočkať traileru na Avengers: Infinity War a sú aj takí, ktorí ho momentálne nechcú. Prečo? Odpoveď je jasná, spoilery. Nie je predsa žiadnou novinkou, že udalosti z filmu Thor: Ragnarok povedú priamo do „nekonečnej vojny“. To znamená, že koniec Ragnaroku by mal rovno nadväzovať na Thanosovu linku. No a s prvou scénou v Avengers traileri sa niekoľko fanúšikov zľaklo, či už náhodou nevedia, ako Thor 3 skončí.

Akou prvou scénou? Ak ste čítali náš prepis traileru, viete, že prvá scéna je práve s Thorom a jeho stretnutím sa s Guardians of the Galaxy. Nejde však vôbec o to, že sa s nimi stretol, ale ako sa s nimi stretol. Thor totižto omráčený letel vesmírom až skončil na prednom skle Strážcov Galaxie. Strážcovia však ešte pred tým ako do nich narazí, udivene sledujú, kam sa dostali a vravia: „Čo sa tu stalo?“. Fanúšikom komiksu hneď napadlo, že to znamená, že sa zničil Asgard, a že to musel byť koniec filmu Thor: Ragnarok.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=ue80QwXMRHg]

Je to teda tak? Ak by som mal vravieť srdcom fanúšika tak je to 100% tak. Avšak, reportéri na D23 sa stihli režiséra Joea Russa opýtať, či to naozaj má niečo spoločné s koncom predošlého filmu. Ten odpovedal veľmi jednoducho: „Nie, nie je to spoiler!“. Marvel je taktiež známy tým, že takéto veci by nechceli, aby sa dostali von. My teda Russovi veríme. Zároveň si však potajme prajeme, aby sme zničenie Asgardu videli. Táto dejová linka totižto patrí medzi najlepšie od Marvel a bola by škoda ju nevidieť vo filme. Čo sa ale týka spoilovania Ragnaroku v Infinity War tak tomu aj tak neujdeme. Trailer by mal totižto prísť práve s premiérou Thora 3, no a veci ako krátke Thorove vlasy aj v Infinity War už dávno vieme. Dúfame teda, že nám Avengers trailer Thora 3 už viac nevyspoileruje.

Veríte režisérovi Russovi? Naozaj sme nevideli koniec Ragnaroku? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -