Čo sa podľa Phoebinej veštkyne stalo s Priateľmi po skončení seriálu? 

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Koniec Priateľov – Ako dopadli postavy?

Seriál Priatelia skončili desiatou sériou pred pätnástimi rokmi. No ich sláva a popularita sa stále stupňuje a veľa fanúšikov vyžaduje od tvorcov pokračovanie. Chcú sa dozvedieť, čo sa s Priateľmi následne stalo. Oženil sa Ross s Rachel? S kým skončil Joey? Má Phoebe vlastné deti s Mikeom? No na tieto otázky sme dostali odpovede ešte v seriáli a prezradila nám ich Phoebe. Ako sa teda vyvinul koniec Priateľov a čo sa s nimi stalo potom?

friends
Zdroj: newstatesman.com

Phoebe je výstrednou a trochu šialenou osobou. Zo všetkých postáv mala najťažší a najmenej tradičný život – jej mama sa zabila, jej nevlastný otec skončil vo väzení a Phoebe žila na ulici, kde si musela zarábať rôznymi nepríjemnými spôsobmi. To je ale iný príbeh než ten, na ktorý sa pozrieme dnes. Phoebe pravidelne navštevuje veštkyňu, ktorá jej hovorí, čo sa s ňou bude diať v budúcnosti. Nie vždy sú jej predpovede pravdivé, no niekedy sa trafila.

Predpoveď

Takže aká je jej predpoveď o budúcnosti Priateľov? Na konci druhej epizódy šiestej série vidíme Joeyho a Phoebe ako sedia v obľúbenej kaviarni. Joey začne rozprávať o tom, ako sa Ross a Rachel vzali v Las Vegas a ako sa tam chceli vziať aj Chandler a Monica. Opýta sa Phoebe, či si myslí, že by sa medzi nimi tiež malo niečo odohrať, na čo Phoebe odpovedá, že sa to stane, ale ešte nie je ten pravý čas. Po tejto vete sa dozvedáme, aká budúcnosť čaká Priateľov.

Koniec Priateľov
Zdroj: onstageandscreen.com

Prvým bodom predpovede je niečo, čo sme videli aj na prelome siedmej a ôsmej série, a to svadba Monicy a Chandlera. Chandler následne odíde zo svojho zamestnania a začne pracovať vo firme, ktorá vymýšľa reklamy a Monica dostane prácu šéfkuchára v prestížnej reštaurácii. Phoebe tvrdí, že Monica a Chandler budú veľmi bohatí, čo ich kariérne postupy a kúpa drahého veľkého domu potvrdzujú.

No nevydrží im to a rozvedú sa. Následne sa Phoebe vydá za Chandlera kvôli peniazom, no časom sa tiež rozvedú. Chandler tak počtom rozvodov už skoro dobehne Rossa.

Rachel a Joey

Ross a Rachel spolu nevydržia a Joey sa ožení s Rachel a majú krásne deti. Medzi nimi dvomi sme videli lietať iskry už na prelome deviatej a desiatej série. Predsa len sa Rachel, ktorá sa zaoberá módou, viac hodí k hercovi Joeymu ako k paleontológovi Rossovi. No po všetkých milostných zápletkách s Rossom začne Rachel tlmiť svoju vnútornú bolesť alkoholom.

joey a rachel
Zdroj: putlocker-hd.is

Joey a Rachel sa teda rozvedú a kvôli tomu, že z Rachel sa stala alkoholička, Joey dostane deti do opatery. Nakoniec sa Joey a Phoebe vezmú, budú mať Chandlerove peniaze a Racheline deti a budú spolu šťastní až do konca.

Rossova smrť

Nakoniec sa Joey opýta, čo sa stane s Rossom, pričom Phoebe prezradí, že medzi ňou a Rossom vznikne konflikt a ona ho zabije. Nevieme však kedy, ani prečo. Táto predpoveď však stále zanecháva nespočetne veľa nezodpovedaných otázok. Ako napríklad, čo sa stane s Emmou a Benom? Kto dostane dvojičky, ktoré si Monica a Chandler adoptovali na konci desiatej série? A čo sa stane s Mikeom, ktorého si Phoebe vzala?

Koniec Priateľov
Zdroj: youtube.com

Phoebe a Joey podľa tejto predpovede dopadnú najlepšie, čo si aj zaslúžia po tom, čím všetkým si museli s ostatnými prejsť. A aspoň podľa mňa patrili vždy spolu a mali medzi sebou krajší a pevnejší vzťah než ktorékoľvek iné postavy z Priateľov.

Čo vravíte na takýto koniec Priateľov a temnejšie pokračovanie? Páči sa vám, alebo ste znechutení tým, ako sa skupina rozpadne? Ešte stále je možnosť, že sa Phoebina veštkyňa v tejto predpovedi zmýlila…

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -