NETFLIXSeriály

Dočkáme sa vôbec štvrtej série seriálu Rick and Morty? Máme sa začať obávať toho najhoršieho?

A nimovaný fenomén pre dospelých s názvom Rick & Morty od Adult Swimu si získal naozaj neskutočne veľa fanúšikov. Na stránke Rotten Tomatoes mu od kritikov svieti ohromných 97%, čo značí naozaj neskutočný úspech. Avšak, nastáva tu jeden mimoriadny problém – uvidíme vôbec pokračovanie zo šialeného sveta Ricka Sancheza a Morthyho Smitha? V minulosti sme písali o tom, že štvrtú sériu seriálu nedostaneme skôr ako koncom roka 2019. No podľa nových informácii sa jej možno nedočkáme vôbec

Za seriálom stojí duo Justin Roiland a Dan Harmon. Ich tvorba je považovaná za jednu z najambicióznejších show, ktoré sú v televízii. Súperia so sériami ako sú Doctor Who či Star Trek, a to najmä v ich komplikovanosti medzigalaktických dobrodružstiev. Navrch však pridáva dávku vtipov. Jedná sa teda o sériu sci-fi dobrodružstiev géniusa Ricka Sancheza, ktorý všetko popiera a jeho menej inteligentného vnuka Mortyho Smitha.  Nie je to len obrovským hitom Adult Swimu, ale séria sa stala akousi kultúrnou senzáciou po celom svete.

Jedná sa o koniec Ricka a Mortyho?

Televízna stanica menom Adult Swim, pod ktorou je seriál vysielaný si zatiaľ štvrtú sériu vôbec neobjednala a tým pádom sa produkcia zatiaľ vôbec nezačala. Prečo je tomu tak je nám doposiaľ neznáme. To, že seriálu nedávajú nádej na úspešné pokračovanie je zrejme veľká hlúposť, keďže obľúbenosť Ricka a Mortyho je po celom svete obrovská. Ich gigantická základňa fanúšikov sa pokračovania jednoducho nemôže dočkať.

koniec Ricka a Mortyho

Zdroj: digitalfox.media

Už v minulosti sa na tému štvrtej série vyjadril Ryan Ridley, ktorý je jedným zo scenáristov seriálu. Tvrdil, že je šokovaný z toho, ako dlho produkcia trvá. Napísať scenár a potom ešte spraviť kvalitné, prepracované animácie určite nie je jednoduché, nehovoriac o tom, koľko času nad produkciou tvorcovia vlastne strávia.

Krátky návrat Ricka a Mortyho

Niektorí z fanúšikov to čakanie už značne nezvládajú a začínajú byť toxický aj na tvorcov samotného seriálu. Jeden fanúšik to totižto po zhliadnutí videoklipu, ktorý pred pár dňami Adult Swim uverejnil na ich oficiálnom YouTube kanáli, už nevydržal. Televízna stanica si v spolupráci so známou rapovou skupinou Run The Jewels pre nás pripravila hudobný videoklip, v ktorom sa stretávame s Rickom a Mortym. Celé video sa nesie v nádychu legendárnych kultových filmov ako sú Pulp Fiction či Muži v čiernom. Rick a Morty v ňom bojujú proti mimozemšťanom najviac badass spôsobom ako sa dá. Za samotným klipom stojí Juan Meza-León.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=EBYsx1QWF9A]

Ako sme už spomínali, jeden z fanúšikov bol po zhliadnutí videoklipu tak nahnevaný, že sa obrátil priamo na jedného z tvorcov seriálu a začal mu nadávať do lenivých alkoholikov, s tým, že ako je to možné, že si táto hudobná skupina dokáže zohnať ľudí, ktorí animáciu spravia. Zároveň sa spýtal či čakáme na Run The Jewels kým spravia štvrtú sériu. Na jeho otázku si sám aj odpovedal, a to slovami: “Nie, čakáme na teba, kým to dopíšeš.” Samotný Dan Harmon, na ktorého adresu bol tento “útok” cielený sa vyjadril a to nasledovne:

“Počujem ťa, ťažké miesto. Na jednej strane môže byť náročné, napísať show, ktorú sieť neobjednala a to najmä, keď si lenivý alkoholik. Na druhej strane, myšlienka, že fanúšikovia ako vy trpíte… Na to sa pôjdem napiť”

https://twitter.com/danharmon/status/974823597301616641

Myslíme si, že typ takého správania je naozaj neprijateľný. Hoci sa všetci nevieme dočkať na pokračovanie nášho milovaného Ricka a Mortyho, je len na televíznej stanici, kedy si štvrtú sériu pozrieme, ak vôbec. Určite by sme boli radšej keby práva seriál odkúpila iná sieť ako napríklad Netflix, Hulu či HBO. Avšak ťažko povedať či by bol Adult Swim vôbec ochotný práva predať.

Ako vnímate informáciu, že produkcia sa stále nezačala? Myslíte, že sa jedná o koniec tohto fantastického seriálu? Napíšte nám vaše názory do komentárov.

About author

my life is a meme
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  Pridaj komentár