ŠOKUJÚCE NOVINKY: Lucasfilm oficiálne ruší Kenobiho, Boba Fetta a ďalšie potenciálne Star Wars Stories kvôli nahnevaným fanúšikom!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Kenobi, Boba Fett a ďalšie potenciálne Star Wars Stories sa rušia!

Tak dnešné ráno nebude pre žiadneho Star Wars fanúšika príjemné. Po tom, ako Disney odkúpilo Lucasfilm, rozhodlo sa vydávať dve série Star Wars filmov s dvojročným odstupom. Epizódne filmy a spin-offy, ktoré majú byť od epizód nezávislé a môžu si robiť čo chcú, o kom chcú (Rogue One, Solo). Nuž, s veľkým poľutovaním vám však teraz musíme oznámiť, že práve včera sa štúdio rozhodlo zrušiť prácu na všetkých pripravovaných spin-off filmoch, teda Star Wars príbehoch. Môže za to finančný neúspech Sola a nahnevaní fanúšikovia na sociálnych sieťach.

Portál Collider nám so 100% platnosťou potvrdil, že všetci tvorcovia museli odísť od pripravovaných Star Wars Story filmov a začať pracovať na ich primárnych budúcich plánoch, ktorými sú pripravovaná Epizóda IX a kompletne nová trilógia od Riana Johnsona. O tom, či sa posúvajú dopredu aj pripravované filmy od tvorcov seriálu Game of Thrones zatiaľ nič nevieme, no môžeme s istotou povedať, že momentálne nebudú prioritou ako práve IX a nová trilógia.

Film o Obi-Wanovi Kenobim je už vo výrobe!
Dlho-žiadaný film o Obi-Wanovi Kenobim sa odkladá na neurčito; Zdroj: independent.co.uk

Už len epizódne filmy!

Toto je teda novinka, ktorá nepochybne naštve mnohých fanúšikov – aj tých, ktorým sa moc nepáčili terajšie Star Wars príbehy. Film o Obi-Wanovi Kenobim bol žiadaný vskutku mnoho rokov, je teda veľká škoda, že sa aspoň nateraz projekt odkladá na neurčito (spolu s Fettom). Každopádne, Disney si teraz potrebuje ujasniť svoju budúcnosť, keďže nová trilógia bude jednoducho znamenať kompletne nové Star Wars. Potrebujú príbehy a hrdinov rovnako zaujímavých, ako boli Luke Skywalker alebo Darth Vader pred 40 rokmi.

Všetci tvorcovia teda idú pomáhať J.J. Abramsovi a Rianovi Johnsovi, aby Skywalkerova sága skončila najlepšie ako mohla a aby nová trilógia započala s fenomenálnym úspechom. Je teda viac než jasné, že práve tvorcovia pripravovaných Star Wars Stories filmov budú do budúcich projektov prinášať práve tú fan service. Jednoducho povedané, budú sa musieť kombinovať fantastické scény ako Vaderove vyvražďovanie Rebelov alebo Solov Kessel Run s novými originálnymi príbehmi, akým disponoval napríklad The Last Jedi.

Bojkot filmu Solo je zodpovedný za zrušenie ďalších Star Wars Story filmov; Zdroj: superherohype.com

Disney sa stáva druhým Georgom Lucasom

Nuž, „fanúšikovia“ si teda svojím bojkotovaním a nadávaním zabili filmy, ktoré naozaj chceli vidieť. Sme teda veľmi zvedaví, ako na tieto správy budú reagovať. Prvý diel Johnsonovej trilógie teda pravdepodobne zaujme dátum, ktorý mal byť pre Kenobiho, teda rok 2020. Každopádne, sme radi, že Lucasfilm ide robiť všetko pre to, aby sa ich hlavná veľká budúcnosť páčila naozaj každému. Úprimne sa však tomuto chaosu absolútne nedivíme. Podobne ako teraz, vďaka obrovskej nenávisti všetkého nového s názvom Star Wars musel pred niekoľkými rokmi odísť aj samotný tvorca tohto sveta, George Lucas.

Čo hovoríte na rozhodnutie Lucasfilmu o ukončení všetkých Star Wars Story filmov? Ste radi, že všetok priestor teraz dostane ukončenie Skywalkerovej trilógie a začatie tej novej? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -