Koronavírus už aj v Hollywoode. Ktorí herci boli testovaní pozitívne?

Nenechajte si ujsť

Film Black Panther 2 mieri do produkcie. Vieme, ktorý herec stvárni jedného zo záporákov

Od smrti herca Chadwicka Bosemana ubehli takmer tri mesiace. 28. augusta nás navždy opustil vo veku 43 rokov po niekoľkoročnom boji s rakovinou hrubého...

AKTUÁLNE: PlayStation 5 už dnes štartuje na Slovensku a v Českej republike

Od dnešného dňa si môžu novú hernú konzolu PlayStation 5 vyskúšať aj herní fanúšikovia zo strednej Európy - čiže aj my, na Slovensku. Po...

Temný trailer k Snyderovej verzii DC filmu Justice League dorazil aj s niekoľkými novými zábermi

Režisér Zack Snyder odhalil ďalší trailer k jeho verzii DC filmu Justice League a vidíme v ňom lepší pohľad na legendárneho záporáka Darkseida a Supermana. MOHLO...

EXKLUZÍVNE: Mads Mikkelsen nám prezradil, na akom projekte by v budúcnosti rád pracoval

Herecký rozsah Madsa Mikkelsena Dánsky herec Mads Mikkelsen poskytol nášmu moderátorovi exkluzívny rozhovor a priestor na otázku mala aj naša redakcia. Prezradil nám, na akom...
Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Posledné týždne sa vo svete nerieši nič iné, ako šíriaca sa pandémia. Nový koronavírus spôsobujúci ochorenie COVID-19 zasiahol už 156 krajín sveta a neobišiel ani Hollywood. Ktorí herci boli testovaní pozitívne a ako sú na tom?

Počet nakazených presiahol hranicu 200 000 a jednoducho napísané, svet sa uzavrel do karantény. Filmový priemysel tým schytal obrovskú ranu a niektoré svetové premiéry museli byť odložené, tak ako aj väčšina spoločenských podujatí. Takýto krok však musíme prijať, pretože jedinou našou vakcínou je ostať doma.

Herci, ktorých životy zasiahol nový koronavírus

Byť zavretý doma v karanténe platí aj pre niektoré herecké hviezdy, ktoré sa taktiež bohužiaľ ocitli na zozname nakazených. Ako to zvládajú a či sa zlepšuje ich zdravotný stav sa dozvieš nižšie v článku.

Tom Hanks a jeho manželka Rita Wilson

koronavírus herci Tom Hanks a Rita Wilson
Zdroj: insider.com

63-ročný herec bol v tom čase v Austrálii, kde spoločne s celým výrobným tímom pracovali na životopisnom filme o Elvisovi Presleym. Vo filme si Tom Hanks zahrá plukovníka Toma Parkera, ale celé natáčanie sa muselo pozastaviť. Herec svoju situáciu opísal na sociálnej sieti Instagram nasledovnými slovami:

“Ahojte všetci, Rita a ja sme momentálne v Austrálii. Cítili sme sa trochu unavení, ako keby sme boli prechladnutí a bolelo nás celé telo. Rita mala zimnice, ktoré prichádzali a odchádzali. Zasiahli nás aj mierne horúčky. Preto sme sa dali testovať na nový koronavírus a zistilo sa, že sme obaja pozitívni.”

Hanks je momentálne spoločne s manželkou v domácej karanténe a nemocnicu Queensland museli opustiť. Austráliu však samozrejme opustiť nemôžu, a tak budú pokračovať v “domácom väzení“, aby zabránili šíreniu nákazy medzi ostatných.

Olga Kurylenko, bývalé Bondove dievča

herci koronavirus
Zdroj: bgr.com

Ukrajinská herečka bola taktiež pozitívne testovaná a ochorenie COVID-19 zasiahlo aj jej život. Takúto informáciu nám prezradila v nedeľu na svojom účte cez sociálnu sieť Instagram.

“Som uzamknutá doma po pozitívnom testovaní na nový koronavírus. Chorá som už takmer týždeň. Mojimi hlavnými príznakmi je horúčka a únava. Starajte sa o seba poriadne a berte to vážne!”

V izolácii je aj herec Idris Elba

herci koronavírus
Zdroj: foxnews.com

47-ročný herec bol testovaný ešte v pondelok a britskému hercovi vyšli taktiež pozitívne testy. Takúto informáciu nám prezradil na svojom Twitter účte v krátkom videu, ktoré opísal nasledovne:

“Dnes ráno (pondelok) som bol pozitívne testovaný na COVID-19. Cítim sa dobre, zatiaľ nemám žiadne príznaky. Ale som izolovaný, pretože som sa dozvedel o víruse v mojom tele. Zostaňte doma a buďte zodpovední. Budem vás informovať o tom, ako mi je. Hlavne nerobte paniku.”

Vo videu sa nachádza aj jeho manželka, ktorá zatiaľ testovaná nebola. Kto je príčinou hercovej nákazy je zatiaľ neznáme, ale tou by mohla byť pravdepodobne manželka kanadského premiéra Sophie Grégorie Trudeau. S tou prišiel Idris Elba do kontaktu pri spoločnom fotení, a ako sme sa už mohli dozvedieť, Sophie Trudeau bola taktiež pozitívna v testoch na nový koronavírus.

Hviezda Game of Thrones, Kristofer Hivju

posledná séria seriálu Game of Thrones
Zdroj: digitalspy.com

Herec sa mal najbližšie objaviť v druhej sérii Netflix seriálu Zaklínač, ale jeho výroba sa musela kvôli novej pandémii prerušiť. O svojich pozitívnych testoch sa herec zdôveril v pondelok prostredníctvom svojho Instagram účtu, kde opísal momentálny stav celej rodiny.

“Máme dobrý zdravotný stav. Máme iba mierne príznaky nachladnutia. Existujú ľudia s vyšším rizikom, pre ktorých by tento vírus mohol spôsobiť fatálne následky. Aj preto vás takouto formou všetkých vyzývam, aby ste boli veľmi opatrní. Umývajte si ruky, držte sa 1,5 metra od ostatných a choďte do karantény. Urobte všetko preto, aby ste zabránili šíreniu vírusu.”

41-ročný nórsky herec sa momentálne nachádza v domácej karanténe spoločne s celou rodinou. Nezabudol poznamenať, že v izolácii budú tak dlho, ako bude potrebné pre ich zdravie, a taktiež aj zdravie ostatných.

Ako teda môžeme vidieť, situáciu netreba podceňovať a herci nový koronavírus berú naozaj vážne, čo by mal samozrejme aj každý z nás. Ak to nenalieha, nevychádzajte z domu a dodržiavajte potrebnú prevenciu. Len tak dokážeme spoločne zabrániť šíreniu. V mene celej redakcie držíme hercom veľa šťastia do následujúcich dní, tak ako aj všetkým obyvateľom našej planéty!

Zotavia sa herci čo najskôr a porazia nový koronavírus? Veríme, že áno a o najnovších informáciach vás budeme informovať. Preto zostaňte doma a nikam nevychádzajte! 

Zdroj: insider.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

Najnovší obsah

Jeremy Renner pripomína návrat Clinta Bartona v novej fotografii Disney+ seriálu Hawkeye

Vo svojom najnovšom príspevku na sociálnych sieťach nás Jeremy Renner potešil návratom ako Clint Barton z pripravovaného MCU seriálu Hawkeye. MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ Scarlett Johansson...

Kvalitné prémiové funkcie a výkon za menej ako 120 eur? Privítajte smartfón Motorola moto e7

Najnovší prírastok spoločnosti Motorola do radu moto e prináša spotrebiteľom vysoko kvalitné prémiové funkcie a výkon za dostupnú cenu. Vďaka vynikajúcemu fotoaparátu a vlastnostiam ultraširokouhlého...

“Jack is Back”, hlási BBC. Obľúbený kapitán sa vráti do sviatočného špeciálu seriálu Doctor Who

V Doctor Who bude opäť Jack Harkness Obľúbený britský seriál o cestovaní v čase vracia postavu, ktorú fanúšikovia milujú a ktorú stále hrá John Barrowman....

Fyzické kópie hry Cyberpunk 2077 sa dostali do obehu, dávajte si pozor na spoilery

Máme pre vás jednu dobrú a jednu zlú správu. Ktorú chcete počuť ako prvú? Nuž, začnime tou dobrou. Fyzické kópie hry Cyberpunk 2077 sa...

Toy Story oslavuje už 25 rokov! Tvorcovia vyzvali fanúšikov k oslavám, tí dlho neváhali

Toy Story oslavuje 25 rokov Toy Story oslavuje a spolu s ním aj jeho fanúšikovia svoje 25. výročie. Znie to síce skutočne neuveriteľne, ale je...