Koronavírus už aj v Hollywoode. Ktorí herci boli testovaní pozitívne?

Nenechajte si ujsť

Američania rozhýbali svoju vesmírnu armádu Space Force. Na čo presne ju trénujú?

K čomu bude slúžiť americká armáda Space Force? Dňa 19. februára 2019 bol ohlásený oficiálny vznik novej zložky amerických ozbrojených síl – Space Force. Ako...

Otvorenie kín: Aké budú podmienky, kedy sa kinosály otvoria a aké filmy uvidíme?

Koronavírus odstavil filmový priemysel Pandémia nového koronavírusu zužuje svet už niekoľko mesiacov, no pomaly ale isto sa dostávame do starých zabehnutých koľají. Jedným z najväčších...

Tenet Trailer #2 – Pripravte sa na zvrátenie tretej svetovej vojny v epose režiséra Christophera Nolana

Christopher Nolan späť vo vodách sci-fi Tenet Trailer #2 - Vizionársky režisér Christopher Nolan sa radí medzi elitu aktuálnej generácie filmárov. Na svojom konte má...

Diváci zvolili: Toto je najlepší originálny seriál od Netflixu. Porazil aj Stranger Things a Zaklínača

Netflix ako priekopník vo svojej brandži Streamovacia služba Netflix sa ešte pred začiatkom celosvetovej pandémie mohla tešiť viac ako stotisícke aktívnych predplatiteľov. Počas prvých troch mesiacov tohto...
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Posledné týždne sa vo svete nerieši nič iné, ako šíriaca sa pandémia. Nový koronavírus spôsobujúci ochorenie COVID-19 zasiahol už 156 krajín sveta a neobišiel ani Hollywood. Ktorí herci boli testovaní pozitívne a ako sú na tom?

Počet nakazených presiahol hranicu 200 000 a jednoducho napísané, svet sa uzavrel do karantény. Filmový priemysel tým schytal obrovskú ranu a niektoré svetové premiéry museli byť odložené, tak ako aj väčšina spoločenských podujatí. Takýto krok však musíme prijať, pretože jedinou našou vakcínou je ostať doma.

Herci, ktorých životy zasiahol nový koronavírus

Byť zavretý doma v karanténe platí aj pre niektoré herecké hviezdy, ktoré sa taktiež bohužiaľ ocitli na zozname nakazených. Ako to zvládajú a či sa zlepšuje ich zdravotný stav sa dozvieš nižšie v článku.

Tom Hanks a jeho manželka Rita Wilson

koronavírus herci Tom Hanks a Rita Wilson
Zdroj: insider.com

63-ročný herec bol v tom čase v Austrálii, kde spoločne s celým výrobným tímom pracovali na životopisnom filme o Elvisovi Presleym. Vo filme si Tom Hanks zahrá plukovníka Toma Parkera, ale celé natáčanie sa muselo pozastaviť. Herec svoju situáciu opísal na sociálnej sieti Instagram nasledovnými slovami:

“Ahojte všetci, Rita a ja sme momentálne v Austrálii. Cítili sme sa trochu unavení, ako keby sme boli prechladnutí a bolelo nás celé telo. Rita mala zimnice, ktoré prichádzali a odchádzali. Zasiahli nás aj mierne horúčky. Preto sme sa dali testovať na nový koronavírus a zistilo sa, že sme obaja pozitívni.”

Hanks je momentálne spoločne s manželkou v domácej karanténe a nemocnicu Queensland museli opustiť. Austráliu však samozrejme opustiť nemôžu, a tak budú pokračovať v “domácom väzení“, aby zabránili šíreniu nákazy medzi ostatných.

Olga Kurylenko, bývalé Bondove dievča

herci koronavirus
Zdroj: bgr.com

Ukrajinská herečka bola taktiež pozitívne testovaná a ochorenie COVID-19 zasiahlo aj jej život. Takúto informáciu nám prezradila v nedeľu na svojom účte cez sociálnu sieť Instagram.

“Som uzamknutá doma po pozitívnom testovaní na nový koronavírus. Chorá som už takmer týždeň. Mojimi hlavnými príznakmi je horúčka a únava. Starajte sa o seba poriadne a berte to vážne!”

V izolácii je aj herec Idris Elba

herci koronavírus
Zdroj: foxnews.com

47-ročný herec bol testovaný ešte v pondelok a britskému hercovi vyšli taktiež pozitívne testy. Takúto informáciu nám prezradil na svojom Twitter účte v krátkom videu, ktoré opísal nasledovne:

“Dnes ráno (pondelok) som bol pozitívne testovaný na COVID-19. Cítim sa dobre, zatiaľ nemám žiadne príznaky. Ale som izolovaný, pretože som sa dozvedel o víruse v mojom tele. Zostaňte doma a buďte zodpovední. Budem vás informovať o tom, ako mi je. Hlavne nerobte paniku.”

Vo videu sa nachádza aj jeho manželka, ktorá zatiaľ testovaná nebola. Kto je príčinou hercovej nákazy je zatiaľ neznáme, ale tou by mohla byť pravdepodobne manželka kanadského premiéra Sophie Grégorie Trudeau. S tou prišiel Idris Elba do kontaktu pri spoločnom fotení, a ako sme sa už mohli dozvedieť, Sophie Trudeau bola taktiež pozitívna v testoch na nový koronavírus.

Hviezda Game of Thrones, Kristofer Hivju

posledná séria seriálu Game of Thrones
Zdroj: digitalspy.com

Herec sa mal najbližšie objaviť v druhej sérii Netflix seriálu Zaklínač, ale jeho výroba sa musela kvôli novej pandémii prerušiť. O svojich pozitívnych testoch sa herec zdôveril v pondelok prostredníctvom svojho Instagram účtu, kde opísal momentálny stav celej rodiny.

“Máme dobrý zdravotný stav. Máme iba mierne príznaky nachladnutia. Existujú ľudia s vyšším rizikom, pre ktorých by tento vírus mohol spôsobiť fatálne následky. Aj preto vás takouto formou všetkých vyzývam, aby ste boli veľmi opatrní. Umývajte si ruky, držte sa 1,5 metra od ostatných a choďte do karantény. Urobte všetko preto, aby ste zabránili šíreniu vírusu.”

41-ročný nórsky herec sa momentálne nachádza v domácej karanténe spoločne s celou rodinou. Nezabudol poznamenať, že v izolácii budú tak dlho, ako bude potrebné pre ich zdravie, a taktiež aj zdravie ostatných.

Ako teda môžeme vidieť, situáciu netreba podceňovať a herci nový koronavírus berú naozaj vážne, čo by mal samozrejme aj každý z nás. Ak to nenalieha, nevychádzajte z domu a dodržiavajte potrebnú prevenciu. Len tak dokážeme spoločne zabrániť šíreniu. V mene celej redakcie držíme hercom veľa šťastia do následujúcich dní, tak ako aj všetkým obyvateľom našej planéty!

Zotavia sa herci čo najskôr a porazia nový koronavírus? Veríme, že áno a o najnovších informáciach vás budeme informovať. Preto zostaňte doma a nikam nevychádzajte! 

Zdroj: insider.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 komentár

Pridaj komentár

Najnovší obsah

iPhone jailbreak v roku 2020 sa stal realitou. Tím kóderov spravil nemysliteľné a premohol Apple

Tím kóderov unc0ver vydal jailbreak na iPhone pre rok 2020 Jailbreak pre iPhone sa stal realitou aj v roku 2020. Apple odjakživa bojuje proti kóderom...

Netflix ruší účty používateľom, ktorí si za službu platia. Čo robiť, aby ste o účet neprišli?

Netflix ruší účty neaktívnym používateľom Keď má služba skoro 200 miliónov predplatiteľov, je jasné, že sa medzi nimi nachádzajú aj neaktívni používatelia. Streamovacia platforma Netflix...

Vražda upevňuje vzťahy v novej romantickej komédii od Netflixu | The Lovebirds RECENZIA

The Lovebirds RECENZIA The Lovebirds RECENZIA - Čistokrvné komédie sú v kinách už len raritou. Preto sa presunuli na streamovacie služby. Netflix nám prináša najnovší...

Najnovšia aktualizácia Doom Eternal prinesie do hry jednu veľkú zmenu

Doom Eternal je už teraz bezpochyby jednou z najlepších hier roku 2020. Hra pokračuje v príbehu 8 mesiacov po Doom 2016. Tentokrát hráči prevezmú...

Šialeným YouTuberom sa podarilo vyrobiť skutočnú Iron Man rukavicu. Pozrite sa na ňu v akcii

Skutočná Iron Man rukavica v akcii na videu YouTube kanál Hacksmith sa venuje tvorbe vecí, o ktorých sme si mysleli, že nie sú ozajstné. Zakaždým...