Spoznali sme superhrdinský kostým Jane Foster vo filme Thor 4. Všetko len vďaka obrázku na tričku

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 21 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Kostým Jane Foster v snímke Thor 4

- Advertis

O rok sa dočkáme už štvrtého sólového filmu so superhrdinom Thorom. Ten nesie zaujímavý názov Thor: Love and Thunder a po menšej pauze sa do tejto franšízy vráti aj herečka Natalie Portman. Tá vo filmoch o Thorovi stvárnila jeho veľkú lásku. Z vedkyne Jane Foster sa ale v Thor 4 stane superhrdinka, pričom nám bolo odhalené to, ako jej superhrdinský kostým bude vyzerať.

Na verejnosť sa totiž dostali fotky trička, ktorými boli obdarovaní členovia štábu pracujúci na filme. Je na ňom obrázok, na ktorom je možné vidieť kostýmy troch postáv. Dvomi z postáv sú Thor, ktorého hrá herec Chris Hemsworth, a Valkyrie, ktorú stvárňuje herečka Tessa Thompson. Treťou postavou bola Jane Foster v novom kostýme ako superhrdinka Mighty Thor.

Thor a Valkyrie majú svoje kostýmy jemne upravené a vylepšené, no zrejme každého zaujal čisto nový kostým Jane Foster. Ten vyzerá podobne ako jeho komiksová verzia, pričom obsahuje helmu (tiež podobnú komiksovej verzii), brnenie, červený plášť a kladivo Mjolnir. To sa nejakým spôsobom vráti, pretože Natalie Portman potvrdila, že s určitosťou bude mať zbraň.

Film by sa podľa všetkého mal inšpirovať komiksovým príbehom The Mighty Thor, v ktorom sa z Jane Foster stala superhrdinka so schopnosťami Thora. Na druhú stranu však bojovala s rakovinou, ktorej šírenie sa zastavilo práve vtedy, keď bola premenená na Mighty Thor. Podľa tvorcov sa však nemusíme báť, že by takto nahradila pôvodného Thora. Ten vo filme bude a to stále v hlavnej roli.

Príbeh Jane Foster v Thorovi 4
Zdroj: dailymotion.com

V Thor: Love and Thunder bude mnoho zaujímavých postáv

Jane Foster bude mať svoje vlastné problémy, a teda rakovinu a nové schopnosti. No ani Thor to nebude mať jednoduché. Bude sa totiž musieť postaviť novej hrozbe, ktorou bude komiksová postava zvaná Gorr the God Butcher. Je to tvor, ktorý neznáša bohov a je nesmrteľný, pričom cestuje vesmírom, aby sa bohom pomstil. Vo filme ho stvárni Christian Bale (trilógia Dark Knight).

Tešiť sa môžeme aj na ďalšieho boha blesku a hromu, ktorým bude Zeus, boh z gréckej mytológie. Toho si zahrá austrálsky herec Russell Crowe. Nepoznáme ale ešte jeho presnú úlohu vo filme. Vrátiť sa má aj Lady Sif, uvidíme všetkých Strážcov Galaxie a Matt Damon, Luke Hmesworth a Melissa McCarthy stvárnia asgardských divadelných hercov, ktorí budú hrať Lokiho, Thora a Helu.

Strážcovia galaxie vo filme Thor 4
Zdroj: screenrant.com

Film bude režírovať, rovnako ako Thor: Ragnarok, režisér a scenárista Taika Waititi, pričom na scenári sa spolu s ním podieľa aj Jennifer Kaytin Robinson. Thor: Love and Thunder má naplánovanú premiéru na ďalší rok, a ak sa už nič nezmení a nepokazí, tak si film pozrieme v kinách už 5. mája 2022.

Tešíte sa na film Thor 4? Čo hovoríte na kostým pre Jane Foster? Podeľte sa o vaše názory s nami v komentároch!

Zdroj: movieweb.com, screenrant.com

Pridaj komentár

Mohlo by sa ti páčiť