Nové kostýmy pre Ant-Man & The Wasp sú zverejnené! Alebo, žeby pre ich postavy v Avengers 4?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Nové kostýmy pre Ant-Mana a Wasp! Pre aký film sú však urobené?

Marvel Cinematic Universe a ich novinka číslo nekonečno. Čo viac treba vravieť, ako najväčší film v histórii sa blíži? Pochopiteľne, hype sa musí dostať von. Tentokrát síce trochu nenútený, no o to lepší. Kto z vás si zamiloval Ant-Mana z roku 2015? Ten sa nepochybne zapísal medzi tie lepšie časti z MCU. Postavu Scotta Langa si asi každý prial vidieť znova. Možno vás to prekvapí, no doteraz sme ho mali možnosť vidieť len dvakrát.

Ak však máte nedostatok Ant-Mana, už čoskoro sa to zmení. Medzi prelomovými filmami Avengers: Infinity War a Avengers 4 sa totižto dočkáme iba jedného vedľajšieho (dvoch, ale Captain Marvel sa bude odohrávať v minulosti). No a ako už ste mohli uhádnuť, pôjde o Ant-Man & The Wasp. Tento film to bude mať najzložitejšie v celom univerze, keďže začne po (myslíme si) otvorenom konci najväčšej Avengers vojny. Je teda dosť možné, že dej tohto filmu nám určite niečo vyzradí z dvoch veľkých tímoviek. Dohady však necháme na neskôr. Marvelu sa podarilo odhaliť nové kostýmy pre tieto dve obľúbené komiksové postavy.

Ant-Manov nový oblek, pravdepodobne na natáčaní štvrtých Avengers!
Ant-Manov nový oblek, pravdepodobne na natáčaní štvrtých Avengers!; Zdroj: youtube.com

Oblek Wasp na fotke, ktorú zdieľala samotná herečka!
Oblek Wasp na fotke, ktorú zdieľala samotná herečka!; Zdroj: facebook.com

Ant-Man & The Wasp alebo Avengers 4?

No a teraz nastáva otázka, sú tieto fotky z natáčania Ant-Man & The Wasp alebo štvrtých Avengers? Nuž, dozvieme sa asi až vo filmoch. Jedno je však isté, síce sa Wasp v Infinity War neukáže, v štvorke to možno bude naopak. V tejto dobe je však naozaj zbytočné polemizovať, keďže tento film bude pravdepodobne veľmi závisieť na Infinity War. Obleky sú však skvelé. Myslím, že naozaj dobre tieto dve postavy spájajú dohromady. Ak čítate komiksy, viete, že toto duo naozaj stojí za to. Dúfame teda, že sa tieto postavy spolu ukážu v najlepšom možnom svetle!

PS: Prikladáme ešte plagát z Comic-Conu, na ktorom sa kostýmy predsa len trochu líšia. V reálnych Ant-Manovi zmizla modrá farba, no a Wasp trochu vybledla žltá. No a na otázku, či je prvá fotka z Avengers 4 alebo pokračovania Ant-Mana nevieme odpovedať, keďže na vzdialenej fotke sú režiséri Russovci (Infinity War) spolu s režisérom Peytonom Reedom (Ant-Man & The Wasp).

Plagát na Ant-Man & The Wasp z tohtoročného Comic-Conu!
Plagát na Ant-Man & The Wasp z tohtoročného Comic-Conu!; Zdroj: emp.com

Páčia sa vám kostýmy? Tešíte sa na Ant-Man & The Wasp? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah