Rebelský králik, ktorý miluje párty? Peter bojuje spolu s ostatnými zvieratami o svoje teritórium v druhom traileri!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Králik Peter trailer 2

Rozprávková komédia, ktorú si užijú viac dospelí, ako deti? Také predsa milujeme! Columbia PicturesSony Pictures totižto vydali druhý trailer a plagát na ich pripravovaný film Králik Peter/Peter Rabbit. Táto svetoznáma literárna postava z príbehov od Beatrix Potterovej prichádza konečne na veľké plátno. Rebelského milovníka párty, Králika Petra, oživil svojim hlasom James Corden, ktorého môžete poznať z jeho show Carpool Karaoke. Ostatným zvieratám zapožičali svoje hlasy hviezdy ako Daisy Ridley, Margot Robbie alebo Elizabeth Debicki. Dúfajme teda, že si budeme môcť Králika Petra pozrieť v slovenských kinách aj v originálnom znení. Zatiaľ je totižto ohlásený iba slovenský dabing

Králik Peter si spolu s ostatnými králikmi a ďalšími zvieratami žije svoj idylický život. Dni plné zábavy a párty sa však končia príchodom Pána McGregora (Domhnall Gleeson), nového majiteľa statku. Ten má jediný cieľ – zabiť všetkých králikov, ktorí mu behajú po dvore. Všetko sa však skomplikuje tým, že sa McGregor zamiluje do dievčaťa od vedľa – zarytej milovníčky zvierat (Rose Byrne). Ten samozrejme začne predstierať, že zvieratá miluje rovnako, ako ona. No pravda leží niekde inde – medzi králikmi a McGregorom prebieha vojna o teritórium a ženské srdce. Komu sa tento súboj podarí vyhrať a získa tak zaslúžený pokoj?

Uletenú rozprávkovú komédiu režíruje Will Gluck, ktorý má na konte filmy ako Ide len o sex (Friend with Benefits) alebo Ľahko ju zbaliť. Gluck má neuveriteľný talent na robenie filmov, ktoré vyzerajú zvláštne – no nakoniec vždy dopadnú dobre. Dokonca neviem, či je bezpečné prehlásiť, že ide o film pre celú rodinu. Niektoré aspekty v snímke sú pomerne kruté a určite si ju užijú viac dospelí. Zataľ to však vyzerá výborne a na film sa určite tešíme. V kinách si ho užijeme už od 22. marca 2018.

Prečítajte si oficiálnu synopsu:

Rebelský králik Peter žije svoj veselý bezstarostný život spolu s ostatnými zvieratami na farme. Nový majiteľ statku sa však o svoj životný priestor deliť nemieni – a už vôbec nie so zvieratami. Začína sa tak bizarná vojna o teritórium medzi ním a obyvateľmi záhrady.

Králik Peter plagát
Zdroj: itafilm.sk

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -